MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Ürün Grupları

Arama

Markalar
İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler
Yorumlar

 

CD’lerinizden pek bir beklentisi olmayan birine göre son derece etkilendim! İki gün önce elime geçtiler ve anında denemeye başladım. Kalite harika. Geçtiğimiz birkaç yıldır, hipnoz, telkin ve kişisel gelişim alanlarında biraz tecrübe edinmiştim. CD’leriniz şu ana kadar rastladıklarımın en iyisi! Satışınızı bulduğum için aşırı derecede mutluyum ve şimdi sizden birkaç şey daha sipariş edeceğim!

''şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.''
Handan Hanım

 

SANIRIM BİR MUCİZEYİ YAŞIYORUM

herkese merhabalar.30 yaşındayım ve fazla uzatmadan konuya gireceğim.alkol,düzensiz uyku ve depresyon ile neredeyse 15 yılımı geçirdim...kısacası bitmiştim.evde boş zamanlarımda internet ile uğraşırken bu siteye denk geldim.reklam ve vurgun amaçlı bir site olduğunu düşünüp salladım.ardından bir iki yorum okudum ve kesinlikle inanmadan sitede gezmeye başladım.tamamen tesadüf eseri bulduğum sitede ücretsiz telkin mp3 gördüm.dinleyince ilk başlarda sadece müzik sesi duydum ve aldatmaca olduğunu düşündüm.tam 2 gün boyunca sırf o kuş ve Deniz sesleri hoşuma gidiyor diye dinledim.geçen bir kaç gün sonra inanımaz şeyler olmaya başladı.hiç abartmadan bir şok geçiriyordum.inanamıordum.hayatım bir anda öyle bir düzene girmiştiki korkmaya bile başlamıştım.böyle birşey olamazdı.toplumda konuşurken insanlar bana uyuşturucumu aldın diye alay ediyordu.bazen ağzımdan çıkan kelimelere ben bile inanamıyordum.aradan 15 gün geçti.şimdi beni adam yerine koymayan insanlar bile saygıdan hergün beni arar oldular.insanların gözünün içine baktığımda bile seni artık tanıyamıyoruz diyorlar ve hayretler içindeler.korkuyorum çünkü ben bile kendimi tanıyamaz oldum.oturuşum kalkmam konuşmam yemem uyumam herşeyim bir anda mükemmel oldu.hiç inanmadığım bir durumda bile beni böylesine mükemmel yapan şeylere halen inanasım gelmiyorum.içkiyi kökten bıraktım.artık uyuyorum hemde bebekler gibi.........

.Daha fazla yorum için tıklayın

 


Kampanya

 

Cd -mp3' ler yaşam boyu garantilidir.Kaybettiğinizde ücretsiz tekrar isteyebilirsiniz.

Fayda göremediğiniz cd için yaşam boyu degişim ya da ücret iade garantisi.

2005 YILINDAN BERİ...Türkiye'de İlk ve En Büyük.Tüm Cd ler isme özeldir.

Tüm telkinler ritmli okuma ritmotrans ile hazırlanır.

Yaşam Boyu Garanti

Peki Nasıl ?


 

 

 


Haberler
Başarı Hikayeleri
26.07.2014 06:09:53
 

Geçtiğimiz günlerde (bir tanesi de ‘Pozitif Düşünce’ olan) bir dizi yeni kayıt satın aldım ve birkaç gün boyunca bu kayıtları dinledikten sonra artık zihnimde negatif düşüncelere yer kalmadığını fark etmeye başladım. Eğer negatif bir düşünce aklıma gelirse, hemen fark ediyor ve onu reddediyorum; böylece zihnimden uzaklaşıyor. Bana öyle geliyor ki Pozitif Düşünce kayıtları negatif düşünceleri kökünden yok ederek bir zamanlar zihinde sahip oldukları etkiyi ortadan kaldırıyor. Bu durum da benim gibi çoğu insan için, olumlulukların ve görselliklerin bilinçli zihnin müdahelesi sebebiyle engellenmesi sorununa bir çözüm oluşturuyora benziyor. Şu ana kadar kaç meditasyon CD’si ve programı denediğimi ve sonuç alamadığımı size anlatamam. Ancak bilinçdışı mesajlar ile düşünce sistemimde bir değişiklik olduğunu hissedebiliyorum. Gitmeleri gereken yere gitmelerine– ki gitmeleri gereken yer de bilinçdışı zihin olmakla birlikte – ve bunu yaparken bilinçli zihnime hiç acı vermemelerine bayılıyorum.

Leyla Açıkgöz, Samsun, Türkiye

İkinci gün oldu dinlemeye başlayalı sitede önerilen cd leri kendime bakışım,duruşum ….herşeyden önemlisi farkındalığım arttı……

muazzam

Macid Aydın, İstanbul, Turkey

Birkaç aydır seanslarımda albümlerinizi, özellikle pozitif düşünce üzerine olanını, rehberlerimden biri olarak kullanıyorum. Son derece popüler oldular ve gruplarımın konuşurken albümleri dinlemelerinden ve ilerleme kaydetmelerinden ötürü son derece memnunum. Sizi birkaç meslektaş ve arkadaşıma da tavsiye ettim; bence bu harika, basit ve etkili bir tamamlayıcı terapi yöntemi oldu ve yardımlarınız ile rehberliğiniz için sizlere minnettarım. Esen kalın.

Neslihan Yalçın (Yaşam Koçu), Muğla, Türkiye

CD’lerinizden pek bir beklentisi olmayan birine göre son derece etkilendim! İki gün önce elime geçtiler ve anında denemeye başladım. Kalite harika. Geçtiğimiz birkaç yıldır, hipnoz, telkin ve kişisel gelişim alanlarında biraz tecrübe edinmiştim. CD’leriniz şu ana kadar rastladıklarımın en iyisi! Satışınızı bulduğum için aşırı derecede mutluyum ve şimdi sizden birkaç şey daha sipariş edeceğim!

Nasıl Mutlu Olunur bilinçdışı CD’niz için size teşekkür etmek istiyorum. Bu CD’yi alalı bir yıldan fazla oldu ve hemen her gün dinledim. Artık daha mutluyum. Daha rahatım, hayattan daha çok keyif alıyorum, kendim olmaktan ve yaşadığım hayattan memnunum. Kızımla olmaktan ötürü mutluyum. Çok daha iyimserim. Çıkardığınız bu harika iş için teşekkür ediyorum.

Türkan Neslihan Çıngıl, Kars, Türkiye

Daha bir gün dinlememe rağmen mükemmel bir değişim hissettim. nasıl oluyor hala anlamış değilim. Allah razı olsun

gün içinde uzun süre dinlemek önemli. 

Esra Yıldırım, Turkey

Merhaba, şu anda üç tane bilinçdışı CD’nizi MP3 çalarımda dinliyorum: Nasıl Mutlu Olunur, Güven Geliştirme ve Ruh Eşinizi Etkileyin. Dinlemeye başlayalı daha üç hafta bile olmadı ancak hayatımda büyük değişikliklere yol açtılar. Ne olursa olsun her günü kucaklıyorum, daha az endişeleniyorum ve kendimi çok daha az yıpratıyorum (ki bu benim hayat boyu alışkanlığımdı). Çok daha sakinim ve ilişkim olmadığı için çok daha az endişeleniyorum çünkü havadaki değişimi hissedebiliyorum. Size yeterince teşekkür etmem imkansız ancak tanıdığım herkese sizi tavsiye ediyorum. Keşke sizi yıllar önce bulsaydım. Sevgiler.

Julide Oral, İzmir, Türkiye

bende artık kendimi çok mutlu hissetmeye başladım acaba insanlar ne düşünür diye düşünmeden rahatça kendime güvenerek konuşabiliyorum. ama insanlar daha sinirli oldugumu söylüyorlar olsun daha öncekilerine saysınlar .bendeki etkileri inanılmaz hem sigarayı bırak hem kilo ver hemde kendine güven .burası adını hakeden bir yer hayatım degişti. bende hep hayatımın degişmesini çok istemiştim zaten.benim için çok kolay ve çabuk oldu  müzeyyen

 

 

Bugün ikinci günüm.. Dün dinlemeye başladığımdan beri kendimi çok mutlu hissediyorum. Durup dururken gülüyorum. İnşallah hep böyle olurum..Bu halimi çok sevdim..
Hatice, Türkiye

 

Sağlık kayıtları albümünüz inanılmaz! Başağrısı albümünden harika bir şekilde faydalandım ve ayrıca daha hızlı iyileşme ve hassas bağırsak sendromu  bilinçdışı kayıtlarınız inanılmaz faydalı oldu!  Bir problem çıktığı zaman bu problemi çözüyorum ve işlerimden geri kalmıyorum!

JALE T, OrDU

Atakan Bey, siz bir harikasınız
Suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri dinlememin bu gün
beşinci günü (aslında artı iki gün daha dinlemistim gece gündüz
dinlemediðim için o iki günü saymıyorum)Hani pazartesi sendromu vardır, çalışan insanların, bu gün de mi işe
gideceðim, ne çabuk pazartesi oldu, kalkmam lazım, çok uyudum, ama
uykumu alamdım ki, hadi kalk artık, beş dakika daha yatayım, beş
dakika daha, eyvah yarım saat olmuş, geç kaldım, başım ağrıyor,
uykumu da alamdım diye söylene söylene kalkardım, hem de
pazartesileri değiil her sabah aynı işkenceyi yaşıyordum.Suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi bir kaç gün dinledikten sonra
her sabah saat çalmadan çok önce uykumu almış dinlenmiş bir şekilde
uyanıyorum , böyle kendimi çok mutlu hissediyorum.Boşaltım ve sindirim sistemlerinde önemli ölçüde değişiklik var,
düne kadar saatte bir tuvalete gidiyordum, neredeyse tuvalete
karargah kuracaktım, neyse ki bu gün bir düzene oturuyor gibi, baya
azaldı tuvalete gidip gelmelerim.
WERTHER

Telkincd.com isimli sitenizden kendini sev ve olumlu yaklaş isimli mp3 kayıtlarınızı edindim. 1,5 ay boyunca kullandıktan sonra bilinçaltındaki etkilerini fark etmeye başladım. Örneğin, ilk olarak geceleri aynaya baktığımda beni, şahsen ve bizzat kendimi ne kadar sevdiğimi düşünüyordum. Yüzümdeki gülümseme giderek büyüyordu ve söylediğim şeyin doğru olduğunu biliyordum. Kendimi seviyorum ve bunu gözlerimin içine akarak söyleyebiliyorum. Deneyin ve görün. Aynanın karşısına geçin ve kendinize kendinizi sevdiğinizi söyleyin. Büyük ihtimalle sevmediğinizi fark edecek ve söylediğiniz şeyden rahatsızlık duyacaksınız. Kendini sev kayıtlarını sinleyin ve değişimi görün.

Tarık Altınsoy, Nevada, USA

Merhaba, görüyorum ki okudugum kadarı ile hemen hemen herkes kendisinde denemiş telkinli müzikleri. ben eşimde denedim. o gece uyurken başucunda açıverdim müzikleri. ve zamanla iç sıkıntılarının azladıgını öfkesini kontrol edebildigini, özgüveninin geliştigini, daha pozitif oldugunu gözlemledim. yakında sigarayı bıraktıracam ona haberi bile yok ahahah….. ben de kilo verme scripti ile diyetime destek alıyorum. zira kibrit kutusu kadar peynirle kim doyar. ama doyuyorum… sevgi ve saygılarımla………sanırım işe yarıyor..
Kader, Türkiye

En son dinledigim ego güçlendirici telkin ile ilgili hissettiklerimi yazmak istedim.Sizde değişiklikler varmı bilmiyorum fakat bende var.Tüm gün dinliyorum.yazı yazarken.dun
Bankada kuyruk beklerken dışarıyı farklı bir gozle gordum..Cok enteresan geldi ..Hani bilmedğiniz bir ile gidersiniz de tanıma amaçlı incelersiniz o şekilde..Halbukİ yıllardır bu ildeyim aynı sokak aynı dukkanlar..Birde gun boyunca depresif halým olmuyor..Eskisi gibi sıkıntı yasamıyorum.Sebepsiz huzursuzlugum azaldI .akIıma gelmiyor bile.. .Sebepsiz içim dolardı ağladığımı bile hatırlarım ama artık tık yok.
EDA

Ben uzun süre dinleyemeyen biri olarak yazıyorum ama dinleyebilsem faydalı olacağına inanıyorum. yine de ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerini ilk dinlediğim gün çok net bir rüya gördüm, yakın zamanda yaşamak zorunda kalacağım ve beni üzen bir durumla ilgili. tam olarak ne hissediyorsam rüyamda bunu çok açık imgelerle gördüm, sanırım bilinçaltındaki sıkıntılarla yüzleşip üstesinden daha kolay gelmeyi sağlıyor bu telkinler. daha uzun süreler dinlemek istiyorum, böylece belki diğer sıkıntılarım da kanlı canlı karşıma çıkar ve çözmek daha kolay olur.

İki gündür farkını hissediyorum

Tuğba, Türkiye

Size sadece geçtiğimiz temmuz ayında gönderdiğiniz 2 harika kayıt için TEŞEKKÜR ETMEK üzere yazıyorum. Onları dinlemeden önce kendime güvenim yoktu. Bu sebeple 3 yıl önce işimden kovulmuştum ve tüm gün kendimi gergin hissediyordum. Geceleri uykuya dalmakta zorlanıyordum. Kayıtları sabah uyandıktan sonra ve gece yatmadan önce dinlemeye başladığımdan beri kısa süre içerisinde büyük değişiklikler fark ettim. Kendime yeni bir iş buldum ve sık sık yeni şeyler öğrenebileceğimi ve olayları iyiye çevirebileceğimi hissediyorum. Kendimi kendi gözümden görebiliyorum… 40 yıllık hayatımda bu ilk defa başıma geliyor! Zaman geçtikçe huzurum artıyor. Çok teşekkürler.

Gülbike Konduk, Antalya, Türkiye

 

Ben hazırlamış olduğunuz telkinleri buraya yazdığı ilk günden beri sürekli dinliyorum, fakat hiç kesintisiz dinleme imkanım olmadı. Bu süre sonunda hayata daha iyi baktIğımı , insanlarla arasında ki davranışlarımda daha rahat olduğumu ve özellikle göz temasýnda önceki kadar çekingen olmadığımı hissediyorum. kendimi kötü hissettiğim zamanlarda diyeyim insanlarala konuşurken gözlerinin içine fazla bakamam, sanki gözlerime bakarken benim o an hissettiðim olumsuz duyguları görüverecekmiş gibi, şimdi daha rahatım bu konuda, gözlerimi önceki gibi kaçırmıyorum.. biz bu telkinleri işyerimde odamı paylaştığım bir arkadaşımla beraber dinliyoruz. o konuyu tam olarak bilmiyor, mp3 lerde psikolojik telkinler olduðunu onada anlattım bu arkadaşımda bu müziklerin dünyaya daha güzel bakmasını sağladığını ifade etti bana.
Gül

Motivasyon kayıtlarını dinlemeye başladığımdan beri hayatım tamamen değişti. İş yerindeki performansım çok daha fazla arttı birkaç ay öncesine kadar bana yabancı olan harika iş etiği ve üstün performans gibi gerekçelerden ötürü terfi edildim!

Yeni şeyler yapmaya odaklandım ve hiçbirşeyden vazgeçemez gibi, her şeyi bitirmek zorundaymışım gibi hissediyorum. İnsanlar yeni birine dönüştüğümü söylüyor ve bende bunu gerçekten hissediyorum.Çok Teşekkürler

Lütfi Barlas, İzmir, TR

Eskinden aklıma bir çok iyi fikir ve plan gelirdi ancak iş icraata döküldüğünde motivasyonum hiç yeterli olmazdı,sanki çok büyük planlarım olmasına rağmen önümde engel varmış gibi kendime kızardım.Kayıtlarınız bana büyük bir odaklanma be planlamı gerçeğe dönüştürme gücü verdi.Artık başladığım işi bitirmeye ve bırakammamaya karşı motivasyonum çok sağlam size herzaman minnettar olucam.

MEHMET Tunçel, Afyon,TR

merhaba,
bu siteyle tesadüfen karsilaştim,önce biraz süpheyle yaklastim ama kilo verme ,kendine güven ve sucluluk duygusuna karsi olan mp3 'lerde ses arka planda duyuluyordu. Bunu duyunca içim rahatladı ve dinlemeye basladim.İnanarak dinledim.Şu ana kadar iki gündüz ve bir gece dinledim.Ardarda tabiki ve olanlara inanamiyorum.Azıcık yiyorum,tatlılar aklımdan geçse bile kısa sürüyor.Kendimi iyi hissediyorum,gülümsüyorum.Bukadar kisa zamanda etkisi olur mu bilmiyorum.Ayrıca gercekten bende dik yürümeye baslayanlardanım.
Atakan bey,
umarım yakın zamanda depresyondan kurtulma scriptine mp3 seklinde ulasabiliriz.
İnanin bu cok fazla insana faydali olabilecek birsey.Bu kadar emek harcadığınız için
çok tesekkürler.Melis

 

Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, sadece 1 hafta dinleyerek, beni yiyip bitiren sorunlu bir ilişkiyi bitirebilecek gücü kendimde buldum. suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkin leri dinledim. şimdi sosyallik arttırıcı ve kendine güven telkinlerine başlayacağım. yeni hayatım için sonsuz teşekkürler….süper bişi 
Baran, Türkiye

Bu cd yi bu hafta içerisinde işime yardımcı olması için edindim not verecek bir çok öğrencim vardı. İşim başımdan aşkındı ve işlerin daha kötüye gidemeyeceğini düşünüyordum üstelik beklenmedik bir şekilde akrabalarımdan biri hastalandı ve bakıma muhtaç kaldı.Yönetici olan yöneticiler sonuç isterler.Dolayısıyla bu cd yi aldım ve yavaş yavaş,pek bir beklentim olmadan dinlemeye başladım ertesi gün tüm günün işlerini öğlen vakti tamamlamıştım.Bu cd sayesinde suan aileme odaklanacak bir kac hafta sürem oldu.

Vahit Yıldırım, Norfolk, England

Merhaba arkadaslar..
1 haftadan fazladır sadece gündüzleri topluluk karşısında konuşma mp3'ü dinliyorum..Heyecanlı biriyimdir.Heyecanımda sesimden belli olur.sesim inceleşir ve titrer..Dün tüm gün boyunca dersim vardı.2 tane sunumum vardı.2 sunumumda hiç ara vermeden 2'şer saat süreyle sundum ve sesim titremedi.Geçmiş anlatımlara nazaran da bir heyecan hissetmedim.Sonucunu dışardan görenlerden de yorum aldım,dinleyenler hiç sıkılmadı ve hatta tebrik ettiler beni !.. Yani etkisini gördüm ...Heyecanlanmayarak ve sesim titremeyerek........ Teşekkürler Atakan bey ve diğer emeği geçen arkadaslar..Gönül

 

 

Bu albüm hayat kalitemi gözle görülür şekilde arttırdı. Zihin kapesitemi açarak daha hızlı ve etkili okumama ve edindiğim bilgileri daha etkin bir şekilde olanak sağladı. Keşke bunu 10 sene önce yapsaydım! Diğer kayıtlarınızıda deneyeceğim.

Deniz H, Utah

Merhabalar.. Çalışmalarınız için sizi kutluyorum.. 3 gündür kilo verme, kendine güven ve sosyallik telkinlerini cd'ye çektim ve dinliyorum hem de gece-gündüz... Artık fazla bir şeyler yiyemiyorum, midem bulanıyor.. oysa tüm hırsımı yemek yiyerek çıkarıyordum ben.Bir de bu dinlediklerime depresyonu da eklemem gerekiyor sanırım,biraz fazla gerildim de yani bir düşünceli bir karamsar oldum.. Garip rüyalar görüyorum.. Daha sonra size yine yazıcam ..Aysun

 

Bilinç dışı albümleriniz konstanrasyonumu ve odaklanma kabileyitimi çok geliştirdi. Birkaçını kullandım ve herkese tavsiye ediyorum. Okulda daha iyi konstantre olmaktan genel anlamda daha iyi odaklanmaya kadar hayatımın bir çok alanında bana yardımcı oldurlar.

Burçin, Çanakkale

Öncelikle bu faydalı site için çok çok teşekkür ederim. telkinleri dinlemeye başlayalı 5 gün oldu.ama ben kendimde yavaş yavaş değişiklikler görüyorum. mesela şimdiye kadar sınıfta soru sormaya çekinirdim. bunun sebebi önceki yaşantılarım olabilir.soru sormayı düşünmek bile kalbimin yerinden çıkarcasına çarpmasına sebep olurdu. ve asla o soruyu sormazdım. ama dün bi şey değişti. sanki ben değildim o soruyu soran. sınıfta herkes dersi dinlerken kafama takılan şeyi kalp atışlarımda bir değişiklik olmadan sorabilidim. ilk kez duydum sesimi sınıf ortamında.. bu benim için çok çok byük bir gelişme. eminim ilerleyen zamanlarda daha da rahatlicam hayata dair. gerçekten çok çok teşekkür ederim.. bence herkes bu telkinleri denemeli..
Aydan, Türkiye

kilo verme mp3
Sayın yetkililer kilo verme mp3'nü çok beğendim harika bir parça ile hazırlamışsınız ve sıkılmadan defalarca dinliyorum .Mümkünse diğer mp3'lerinizi de bu müzik yada benzeri popüler bir parça ile(slow tür de olabilir) hazırlarsanız memnun olurum bu arada telkinleriniz müthiş faydalı abur cubur şeyler yeme yada açlık hissim hemen azaldı akşamları özellikle yemeğe saldırmıyorum gayet ölçülü yiyorum ve içimde bir ses limit doldu diyor ve çatalı bırakıyorum çok teşekkür ederim.Saygılarımla...çelikbudak

 

Bu mesajı size kısaca teşekkür etmek için yazıyorum! Birkaç tane bilinç dışı mp3 kayıtlarınızdan satın aldım ve büyük etkisini gördüm. Çocuklarım genelde erken kalkar ancak her zaman ben her zaman erken kalmakta sıkıntı çekmişimdir.Mp3 kayıtlarını kullanamaya başladığımdan beri yataktan kendimi harika hissederek kalkıyorum çok teşekkürler.

Gülay Kartal Jones, Cheshire, UK

Bu harika kayıt için çok teşekkürler normalde gün içerisinde çok yoruluyorum ve derslerimin ortasında dağılmaya başlıyorum. Bu kayıt sayesinde gece uykularım daha etkin hale geldi ve sabah kalktığımda kendimi güne başlamaya hazır hissediyorum.

Funda Karakaşoğlu, Quebec

Sevgili Atakan ve sevgili Arkadaslar tekrar merhaba ;
ben bu telkinleri dinlemeden önce enerji hapı alıyordum,hergun altıtane valla kutunun üstünde oyle yaziyor "6 taneye kadar içebilirsiniz" diye bende alıyordum yerimden kalkacak halim yoktu simdi bir enerji bir enerji sormayın, bu arada geceleri dinlemek için de allem edip kallem edip eşime taaa kilerde olan küçük hoperlörü buldurttum "niye istiyorsun bunu" deyincede sen bul ben geceleri müzik dinlemeye karar verdim dedim , ama daha önce ona söz etmistim subliminal filan diye aa ben biliyorum dedi onlari reklamlarda kullaniyorlar değil mi filan dedi evet dedim neyse telkinleri dinleyecegimi bilmiyor hala da söylemedim iste; diger bir tescil beni bekliyordu ..... Esim türkçe küfürlerden başka kelime türkçe bilmez ama kulak dolgunlugu vardır, bir gece dinledik ama o yatarken televizyon izler ben sen izle canim televizyonunu dedim ve cok kısık sesle ben ve o (O farkinda olmadan garibim ) dinledik ..... Iki gecedir çaktirmadan dinliyoruz bugün sabah neler oldu neler ben mixer'i kirdim adam da tık yok , polislik bir davamiz vardi ( guya ben araba cizdirtmisim haha yalancilar yapmadim ama yaptın diye birileri yalanci şahitlik yaptı almanya'da ırkçılık diz boyu benim araba yabancı plaka diye o adamı yakalarsam ona da dinletecegim) bugün sigortadan mektup geldi para odeyin diye benimkinde yine tık yok... Bende gülümseyerek ama bunlar Türkçe ya sen nasıl anladın yahu diye bütün gün dolandım durdum ... Çocuklara da dinletiyorum onlarda pek türkçe bilmez ama eşimiden daha iyidirler , kızım sabırsızlıkla su altını ıslatma telkinini bekliyor ben daha sabırsızım enerjimi camasır makinesi valla tüketti gitti ....Bir alfa kanallı camasir makinesi uretsinler diye bekliyorum camasırları kanaldan biz iletsek geriye temizlenmis olarak gelse yada düşünce gücüyle bir temizlesek bir temizlesek ap ak olmaz mi olur olur ilisyon camasirlar ne olacak....Saka bir yana gercekten inanamadim ya bu nasil oldu adam türkçe anlamadıgı halde bir tatlılaştı ki sormayin gitsin...Filiz hanım

 

Normalde 1 ile 3 arası yatardım ve sabah oldukça geç enellikle 10’dan sonra uyanırdım ve hicbirzaman kendimi iyi hissetmezdim artık sabah saat 6 da uyanıyorum hemen spora gidiyorum ve aksam olduğunda saat 10 ile 11 arasında yatıyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum.Yardımınız için teşekkürler.

Zeynep Gülen, İstanbul

Kaydı dinlemeye başladığımdan beri günlük rutinim büyük bir değişime uğradı. Artık sahnede kendime olan güvenim çok daha fazla ve çok daha rahatım.Aynı zamanda şakalarıma ve fıkralarıma insanlar daha iyi tepki vermeye başladı.Yakşalık 2 aydır kayıtları kullanıyorum.Kayıtları ilk aldığımda arkadaşlarım bana gülmüştü ancak şuan daha çok gülüyorlar J

Yunus, İstanbul

Kendini geliştirme, kendine güven, suçluluk ve sorunlarından kurtulma hakkında birçok şeyler okudum, birçok kişiyle özellikle de psikolojik danışman olan bir tanıdığımla da uzun uzun konuştum. Her okuduğum yazı yada kitaptan ve her konuşmadan sonra içime bir güven ve huzur duygusu geliyordu evet, belki kendimi
koşullandırıyordum yazılanlardan yada dinlediğim sözlerden ama neden bu
duygular en fazla ertesi gün uykudan uyandığımda kaybolup gidiyordu ve ben
eski halime dönüyordum.? Ayrıca bilenler bilir; kendine güven ve başarı vs.
konularında her okuduğum yazıya , konuşmalarda söylenilen her söze "ama"
ile başlayan, olumsuz bir cevapla karşılık veriyordum.Yani her iyi
öneriye bir olumsuz cevap muhakkak buluyordu beynim.
Ayrıca, annemin dün bana son bir haftadır değiştiğiimi söylemesi artı bi
güzellik smilies/smiley.gif
telkinlerin bende başarılı olmasındaki en büyük etken ise benim onları
duymamam buna eminim. Eğer duysaydım kesinlikle beynim gene bi olumsuz cevap
bulur ve sindirirdi onları smilies/smiley.gif sucluluk telkkininde sesler geliyor alttan ama
iyice kısınca çok az muzik duyuyorum ve hic ses
duymuyorum.
Bundan önceki yorumlarımda değişimlerimi hissettiklerimi anlattım ve en
güzeli bu güzel hislerin bu değişimin, uyandığımda kaybolmadığını görmek

Sibaru

 

3 albüm satın aldım ve cdleri geceleri dinlemeye başladım. Uyku ve gerginlik problemlerim vardı ve ne zaman uyuyacağımı bilmiyordum. Bilinç dışı mesajlar sayesinde dün gece rahat bir uyku çektim.Bugün çok daha enerjiyim ve iyi uyuduğum için çok daha az gerginim.

Emin Sayın İstanbul

Normalde ev temizliği yapmaktan nefret etmişimdir ve sık sık yarına bırakırdım(bulaşıkları yıkardım ama kaldırmazdım, çamaşırları yıkardım ama dolaba koymazdım)yapılacak işlerin çokluğundan korkar ve yapmaya başlamazdım.10 eylül 2009 Cuma günü mp3 kayıtlarınızı edindim ve Cuma akşamı mutfağımı diptemel temizledim. Dolapları yıkadım çekmeceleri boşalttım yorulmadım dikkatim dağılmadı;sadece işimi bitirmeye konsantre oldum sonra diğer odalara geçtim topladım,toz aldım bu böyle devam etti.

Artık yapmam gereken işlerin ne olduğu biliyorum ve onları yapmaktan dolayı mutluyum. Artık başladığım her işi bitiriyorum; zor işlere başlamaktan korkmuyorum. Gün ve gün evim daha temiz hale geliyor.

Nasıl hissettiğim ve yeni şeyler yapmanın ne kadar kolay olduğu konusundaki fikirlerim tamamen değişti.

Gizem Kiril, Ankara, Tr

Mehrabalar
kendine güven - suçluluk duygusu - topluluk içinde konuşma mp3lerini yaklaşık 1 haftadır dinliyorum.. Etkilerini yavaş yavaş görmeye başladım. Örneğin; bugün sınav olduk. Hoca bana kağıt vermeyi unuttu. Anfide yaklaşık 100 kişinin arasında- "hocam bana kağıt vermediniz" diye bağırabildim. Bir sosyal fobili olarak bu benim için çok zor bir şey. Ayrıca gün içerisinde de çok rahattım.. Pek fazla anxiety hissetmedim.Nerde bir hafta önceki "ben", nerde şimdiki "ben".. Tabi bütün bunlar bu mp3 ler sayesinde.. Atakan Bey'e çok teşekkürler..Cem

 

Selam, geçtiğimiz hafta satın aldığım ev işlerini sevme kayıtlarından ötürü teşekkür etmek için yazıyorum.Genellikle yapacak çok büyük işlerim vardır ve evim herzaman dağınıktır.Sadece geçen hafta,son 2 ayda yaptığımdan daha çok iş yaptım.Evim çok daha temiz ütü ütülenecek eşyalarım çok daha az ve birdaha eskiye dönmeyeceğim J Teşekkürler !

Julide, Levent İstanbul, Tr

Atakan Bey,
NLP ve hipnoza olan ilgim yaklaşık olarak 2 yıl önce
başladı.Sizin gurubunuzu da tesadüfen keşfettim ve
sevinçle karışık heyecan duyduğumu itiraf etmeliyim.
Subliminal kayıtlarınızı kullanabileceğimizi
öğrendiğimde hem çok memnun oldum hem de çok şaşırdım.
Gönüllü olarak sağladığınız olanaklar için teşekkür etmek istiyorum.Bendeki etkilerine gelince:Ben de bir kaç arkadaşın dediği gibi kesinlikle artık
dik yürüyorum.içimden dik yürümek geliyor.Kendimi daha
iyi hissediyorum.TeşekkürlerFazıl

 

Evime daha yeni taşındım ancak uyuyabileceğim bir yatağım bile yoktu çekim yasası  şansı çekme  kaydını 1 saat dinledikten hemen sonra parayı  çekme kaydına odaklandım.1 hafta içerisinde bir mobilya mağzasından 1200$’lık hediye çeki kazandığıma dair telefon aldım ! Sanırım başardım !

Emine Ünsal Canada, Charlotte, North Carolina, USA

 

Merhabalar
Bende pazartesiden beri 3 adet telkinden oluşan listeyi dinliyorum.Bu cd 'lerin hazırlanmasında emeği geçen herkeze özelliklede Atakan'a sonsuz teşekkürler, inanılmaz etkileri var bence.. Bu mp3 ler hakikaten çok başarılı...Ben 27.03 den beri gündüzleri işyerinde neredeyse sürekli olarak fonda ve akşamları yatma saatine yakın başlayarak tüm gece boyunca dinliyorum. İhtiyaçlarıma göre belirlediğim liste içinde yeralan konuların sonuçlarını aldığımı düşünüyorum. Bir defa daha sakin ve dolayısıyla kendine güvenli ve işbitirici hissediyorum. Daha önceleri fikir belirtirken çok inanarak hissetsem de yüksek sesle dile getiremediklerimi şimdi Sanki 2.2=4 gibi kesin ifade ediyorum. Yarım kalan birçok işimi tamamladım. Yeni başladığım birkaç projem var ve önceleri iki günde ya sıkılıp yada yok canım olmaz bu iş tutmazki deyip bıraktığım şeylere sıkılmadan ve ümitsizliğe kapılmadan devam EDİYORUM...Fiziksel etkilerine gelince kendimde hissettiğim şeyler hafiflik hissi ve dinçlik ama birlikte dinlediğim eşim sindirim sistemi ile ilgili sorunlarının da düzene girdiğini belirtiyor.Ayrıca çok enterasan birşey daha, ben ofiste bunları dinlerken masa arkadaşımda kendinde farklı şeyler hissettiğini belirtti Yahu sen ne dinliyorsun, ben bunları duydukça rahatlıyorum falan demeye başladı tabi hemen onuda konuyla tanıştırdım....Amma uzun oldu , neyse herkeze mutluluk ve huzur dilerim.....Mert

Başlangıçta biraz şüpheciydim ancak şu an gerçek bir takipçinizim! 2 diğer kaydın yanı sıra Parayı çek kayıtlarınızı edindim.  Sadece 2 hafta gibi bir süre dinledikten sonra işyerimde masamda çalışırken olan şeylerin olmasını hiç beklemiyordum. İşimi sevmeme rağmen, bana çok iş yüklenmeye başladığını düşünüyordum ve karşılık olarak maaşımda bir artış bekliyordum. Bu talebim reddedildiğinde başka bir iş aramaya başlamıştım. Derken bir mülakata katıldım ve bir hafta sonra gittiğim mülakattan yılda 18.000$ getirisi olan bir iş teklifi aldım. Bu rakam o an kazandığımdan daha fazlaydı! Bunu bilinçdışı kayıtlarınıza bağlıyorum. Çok teşekkürler. Dinlemeye devam edeceğim.

Meryem Tanna, Attleboro, MA, USA

7 Şubat 2010 tarihinde Parayı çek kayıtlarınızı aldım ve derhal dinlemeye başladım. Ertesi gün E-Bay hesabımda bir satış gerçekleştirdim! Aylardır kullanmadığım eşyalarımı E-Bay’de satmaya çalışıyordum ve hemen hiçbir şey satmayı başaramamıştım. 3 gün sonra, bir perakende satış mağazasından bir çek aldım ve birçok yemek fişi kazandım. Erkek arkadaşım da benimle birlikte kayıtları dinledi ve aynı güzel sonuçları o da aldı. Yazdığı şarkılar için bir hafta içerisinde sözleşme teklifi aldı ve aylardır şarkılarıyla para kazanmayı istiyordu. Bu albüm bize cidden çok yardımcı oldu ve size ne kadar minnettar olduğumu kelimelerle ifade edemem. Çok teşekkürler  hayatım değişti telkin cd çalışanları!

Reyhan Menke, California, USA

Parayı  çek  MP3 kayıtlarını dinlemeye başladıktan sonra 15..000$ değerinde bir üniversite bursu kazandığımı bildirmek için yazıyorum. Tüm albümleri satın alıp iTunes’da saklıyorum ve uykuya dalmadan önce onları dinliyorum. Geçtiğimiz günlerde Pozitif Düşünce kayıtlarını da satın aldım ancak belki de kendi kendime bir tane oluştururum. Telkinleriniz ciddi anlamda etkili. Çok teşekkürler.

Güney Çelik Yalçın, Eskişehir, Tr

Sadece Parayı  Çek Kayıtları’nı dinlemeye başladığımdan beri ev sahibimden bir telefon alıp geçtiğimiz yıl boyunca yaptığım fatura ödemelerinde 567 tl’lik bir fazlalık olduğunu ve bu meblayı bana geri ödeyeceğini öğrendim. Kız kardeşim Ankara’dan ziyarete geleceği için biraz maddi sıkıntı çekiyordum ve bu para adeta ilaç gibi geldi. Yardımlarınız için çok çok çok teşekkürler.

Meryem Tuna, Beşiktaş, İstanbul

Parayı Çek Kayıtları işe yaramış olmalı. Çünkü, e-mail’imde 875 tl lik bir reklam ödeme iadesi gördüm. 25 yıldır böyle bir iade almamıştım. Sanırım nasıl, ne kadar şaşırdığımı tahmin edebilirsiniz! 10 Kasım’da dinlemeye başladığım kayıtların ardından bu e-mail’i 30 Kasım’da aldım.

MERHABA, Ben ÇOK teşekkür ediyorum Atakan bey……ama nasıl bir ÇOK olduğunu tahmin bile edemezsiniz…..26 yaşına kadar hayatı bir oyun gibi yasadım.Her sorunu her derdi umutla,sevgiyle,pozitif düşünceyle aştım.Ama o zaman bunları bilincli yapmamıştım.Sonra en son girdiğim işimde ilk yıllar harikalıklar devam ederken, son 6 yıldır bütün olumlu yanlarımı kaybetmeye basladım.Insanlar nasıl oluyorda bu kadar üzgün,bunalımlı,stresli,hayattan zevk alamaz halde oluyorlar diye düşünüp dururken , birden kendimide o insanların yanında buldum.O zamanlarda insanlara o kadar yansıyorduki benim pozitifliğimJ)) .Neyse 3-4 kere depresyona girdim.Psikiyatr ,ilac tedavileri vs..biraz duzelince bıraktım herseyi…..ama bir iki ay sonra başa sardım yine…..Sonra bir gün enerjilerle calısmaya basladım, islamı arastırmaya basladım.Tasavvuf okudum derken son geldigim nokta, bilincaltı temizligi idi. Bunu surekli ve duzenli bir şekilde yapmak icin hipnoz ve telkin cd leri ararken sizlerle karsılastım.Daha bir hafta olmadı cd leri dinleyeli ama, o kadar harika hissediyorumki kendimi….Eski kendimi yeniden kesfettim.Yeniden icimde beliriverdi mutluluk,hayattan alınan haz,alınan bir solugun essiz guzelliği, icim cıvıl cıvıl kıpır kıpıır bu gercekten anlatılması imkansız bir şey……Bir zamanlar sahip olupda sonradan kaybettiğim cok degerli bir hazineyi buldum ben…..bu olumsuz degisikligimin bedelini 50 kilo alarak odedim ve ne denediysem zayıflayamadım ama ozellikle 2 gundur saglıklı besleniyorum ve bunu o kadar yürekten ,o kadar zevkle yapıyorum ki.
yaa anlatamıyorum yaaa….valla anlatamıyorum yasadıklarımı……ben yeniden doguyorum….yeniden dogdum ve yeniden büyüyorum…..
Bütün bunlar sadece cd lerden olabilirmi diyorum? Diye düsünüyorum. Neden olmasın ki? İnanc ve bilincaltındaki temizlik ……zaten bizde var olanın , cd ler aracılığı ile üstlerindeki cöplükleri temizliyoruz.Böylece gercek sahip olduklarımız su yüzüne cıkıyorJ)))) Belki birazcıkda olsa anlatabilmisimdýr,yukarýda bahsettigim COK la neler anlatmak istedigimi…
J)))) Belki birazcýkda olsa anlatabilmisimdir,yukarıda bahsettigim ÇOK la neler anlatmak istedigimi…Kadriye

Aysun Akça, KADIKÖY, TR

1 Ekim 2009 tarihinde Parayı Çek albümlerini sipariş etmiştim. Kendi kendime, “ne olacak ki, sanki iflas edeceğim, alıp denesem ne çıkar” demiştim. Kaybedecek bir şeyim yoktu – siparişi verdim ve düzenli bir şekilde her gün dinlemeye başladım.

Görünen o ki kaybedecek bir şey yoktu ancak kazanacak çok şey vardı!!!

Ertesi Pazar akşamı, şaşırtıcı bir şekilde hiç beklemediğim bir 1400 tl ödeme aldım. Hala inanmakta güçlük çekiyorum. Sonraki Salı günü, benimle düzenli olarak çalışmak istediğini söyleyen bir adamdan telefon aldım ve bu sabah uyandığımda kendisinden beklediğimin üç katı kadar para göndermiş olduğunu gördüm. Resmen havalara uçtum. Kendime olan güvenim, kendime değer verişim ve hevesim tavan yaptı ve maddi durumum da aynı doğrultuda ilerliyor!!!

Sonsuz minnetle,

merhaba arkadaşlar;
paylaşmak istiyorum da bu mp3 eri dinledikten sonra bendeki gelişmeleri..
bir kere hakikaten dik yürüyorum, yüzüm gülüyor sürekli.. belki de insanlar abi ne var gülücek diyebilirler, umursamıyorum.. kendime güvenimi yeniledim, bu güven diğerlerine de yansıyor farkındayım.. gerçekten en önemli gelişme ne biliyormusunuz? kullandığım bütün sözcükleri bilinçli seçiyorum.. hani derler ya, boğazın dokuz boğum ağzından çıkanı kulağın duysun diye, ben daha ağzımdan çıkmadan seçiyorum sözcükleri.. bilincim, bilinçaltım şoklarda, karşılıklı gülüşüyoruz... şimdiye kadar olumlu ya da olumsuz verdiğim emirler öylesine kökleşmiş ki, onların hepsini söküp yeni tohumlar ekilince tüm alışkanlıklar yerleşmişlikler sonsuzluğun denizinde kaybolmaya mahkum olmayı pek hazmedemiyorlar.. ama ben olmuyo abi daha fazla seni sahiplenemicem diyince, pılısını pırtısını toplayıp gidiyorlar..
neyse biz kendimizi geliştirmeye karar verince de o an da karşımıza çıkan birinin müthiş desteğini deneyimliyoruz.. ve atakan kendindeki güzellikleri paylaşma adına geliştirdiği bu sistemle, mutlu doyumlu sağlıklı bireyleri yapılandırıyor diyorum ben.. yani biz birbirimizi birlikte yeniliyoruz... tabi ki sonsuz teşekkürlerimi yinelerim...Züleyha

Kenan Açıkgöz, Maltepe, TR

Nereden başlasam bilemiyorum. Bu harika kayıtları bir süre önce aldım ancak birkaç hafta öncesine kadar onlarla cidden ilgilenmedim. Derken, borçlarım birikmeye başladı. Sonrasında kayıtları baştan sona defalarca dinlemeye başladım ve para sıkıntılarım kendi kendine çözülmeye başladı. Artık maddi konularda endişelenmiyordum ve nasıl daha fazla kazanacağım konusunda birbirinden güzel fikirler buluyordum. Artık parayı bir gereklilik olarak değil, bir lüks olarak görüyorum.

ZEYNEP Hanife Abuşoğlu, Bakırköy, TR

Dün indirdikten sonra, Parayı çek Kayıtları’nı tüm gün boyunca dinledim(Çünkü dinlemesi çok kolaydı). Bugün öğle yemeğinde sattığım arsayı peşin ödeme yaparak almak isteyen Alman bir adam aradı. O arsa, 3 aydır hiç müşterisi olmayarak satıştaydı. 1 hafta içerisinde tüm anlaşmaları yaparak paramı aldım!

Talip Yunus Kemal, Tekirdağ, TR

Sizin gönüllü çalışmanız ve yardımsever kalbiniz için teşekkür ederim. Sizin yardımlarınızla, telkin yöntemini ve sizin gönüllü çalışmalarınızı bilmeyen çevremdeki pek çok insana aracı oldum. internet nimetlerinden faydalanamayan o kadar çok insanımız mevcut ki.. Benim ulaştırdığım onlarca kişiden yine onların çevrelerindeki onlarca kişiye ulaşmıştır tüm telkin scriptleriniz. Sabır gösterip bu telkinlerin onlar için faydalı olacağına inanan tüm pozitif insanlarda işe yaradığını gözlemlemek çok sevindirici.Tülin

 

Merhaba telkinleri tam 21 gündür sabırla dinliyorum.bu kadar etkili olacağını gerçekten tahmin etmemiştim.kendimi çok huzurlu ve güvende hissediyorum, kendime güvenim geri geldi. Her şeye yeniden farklı bir gözle bakabiliyorum. içime yer edindiğini ve kurtulamayacağımı sandığım bazı problemler artık eskisi gibi beni üzmüyor.insanların arasında daha rahatım. herşey doğal akışında ve daha net sanki.dinlemeye devam edicem.gerçekten çok teşekkür ederim…

Arzu Gökmen, Manisa, Turkey

Parayı Çek CD’nizi dinledikten sonra yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum.

6 gün boyunca uykuya dalarken bu kaydı dinledim. Sonrasında Sweepstakes Temizlik Evi’nden 1200 dolarlık bir hediye kazandığımı öğrendim.

Bugün, yeni bir işe başlamak üzere yazar arama programından birisi benimle iletişime geçti ve beni listesine kaydetti. %80 kazanma şansım olduğunu söylediler. Ürününüze hayran kaldım. Çok teşekkürler.

Janset Sarıgöz, Bursa, Tr

Atakan bey,
Öncelikle çalışmalarınız için sizlere çok teşekkür ederim.Ben uzun zamandır,takıntılı(obsesif),panik ataklı,sosyal fobik bir
kişiydim,dahaönce subliminalin ne olduğunu duymamıştım,sitenizi bir arkadaş tavsiye etti,ilk başta çok inandırıcı gelmedi,fakat denemeye kararlıydım,sosyallik arttırıcı,kendine güven,suçluluk duygusu ve sınav stresi mp3 lerinigece gündüz son bir haftadır dinledim,kendimdeki değişmeler beni şaşırttı,kendimi tanıyamıyordum,daha dik yürüdüğümü farkettim,içimdeki karamsarlık gitti,yaşama coşkusu var içimde,panik ataktan dolayı otobüse binmeye korkarken,geçen gün 6 saatlik yolculuğa çıktım,eski işimi panikataktan dolayı bırakmıştım.Ahmet

 

Parayı çek CD’sini satın aldım ve dinlemeye başladıktan 14 gün sonra durduk yere 1500 tl kazandım. Aracım park halindeyken bir bey, hafifce araba çarptı. Aslında ciddi bir hasar yoktu ve bunu sorun etmedim. Birkaç gün sonra çok özür dilediğini ve masrafları karşılamak istediğini belirten 1500 tl lik bir çek gönderdi!! Sonrasında 300 tl bir hediye çeki kazandım ve hala küçük hediyeler almaya devam ediyorum. Bilinçdışını seviyorum çünkü işe yarıyorlar ve herhangi bir şeye canınız sıkıldığında kayıtları dinlemeye başlayıp negatif düşüncelerden ve kötü hislerden kurtulabiliyorsunuz. Yeniden başlayın! Çok teşekkürler.

Melahat Yeşilyurt, Eskişehir Tr

 

Sizinle sadece parayı çek kayıtlarını dinlemeye başladığımdan beri bir zam aldığımı ve ayda 400 dolar daha fazla kazandığımı söylemek için yazıyorum. Hayatımda görmediğim paralar hayatıma girmeye başladı. Soran herkese parayı çek cd’yı tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler.

Yılmaz Altunsoy, Pheonix AZ, United States

Çekim yasası isimli kayıtlarınız bana da yardımcı oluyor. Yaklaşık 1-2 yıldır Sır ve Çekim yasası ile çalışıyorum. Başlarda cidden işe yaradığını düşünmedim ancak 4 hafta kadar sonra eskiden farkına varmadığım değişiklikler olduğunu gördüm. Zaten önce ufak değişikliklerin, sonra büyük olayların olacağını söylüyorlar. Bu sebeple, inanın bana, bu kayıtlarla çalışmaya devam edeceğim.

Melis Kutlu -İzmir, Tr

 

Geçtiğimiz günlerde internet sitenizi keşfettim ve ilk bilinçdışı kaydımı sipariş ettim. Kaydı sadece bir kere dinledikten sonra, daha iyimser ve yaratıcı olmaya başladım. Sonrasında gün içerisinde dinlemeye devam ettim araba kullanırken. Aklıma gelen yeni fikir seline inanamadım. Arabayı durdurup aklıma gelenleri not almak zorunda kaldım. Hayatımda asla böyle olumlu bir değişikliğe maruz kalmamıştım. Ertesi gün Başarı kayıtlarını sipariş ettim. Böyle harika ürünler yaptığınız için çok teşekkür ediyorum.

 

Aysun Maral, Tekirdağ, TR

Bir yıl kadar önce psişik yeteneklerimi geliştirmek için bilinçdışı kayıtlarını satın aldım. Bir şeyler bana yerel at yarışı bayisine gitmemi söylemeye başladı ve bende içgüdülerimi dinledim. Altı tane ata oynayasım geldi ve ben de oynadım. Bilin bakalım ne oldu, 75.000 tl kazandım!

Ali Özmen , Manisa, TR

Lotoyu kazanma kayıtlarınızı 2009 yılının sonbahar aylarından beri sürekli dinliyorum. Haftalık bazda loto kazanmaya başladım. Genellikle 5, 10, 20 dolar ve bedava biletler kazanıyorum. Ocak 2010’dan beri bu böyle devam ediyor ve 20 yıldır loto oynayan biri olarak hiç bu kadar sık kazanmamıştım. Kayıtlarınız sayesinde oldu! Çok teşekkürler!

Bedri Ergin, Canada

Bu kayıtları bir CD’ye çekip arabada dinleyerek özellikle lotoyu kazanma kayıtlarını dinlemeye başladım. Hayatında hep loto oynamış ve hiçbir şey kazanamamış biri olarak her hafta hediye biletler ve avanta tutturmaya başladım. Yeni haber: dün gece iki hediye bilet daha kazandım. Bu iş gözüme ciddi görünmeye başladı!

Nalan Tskhodic, New Zealand

Yıllarca para kazanmak için çalıştım. Başım parayla hep beladaydı. İsimsiz Borçlular terapi grubuna katıldım ancak benim için bir faydası olmadı.

Nereden başlasam bilemiyorum. Bu harika kayıtları bir süre önce aldım ancak birkaç hafta öncesine kadar onlarla cidden ilgilenmedim. Derken, borçlarım birikmeye başladı. Sonrasında kayıtları baştan sona defalarca dinlemeye başladım ve para sıkıntılarım kendi kendine çözülmeye başladı. Artık maddi konularda endişelenmiyordum ve nasıl daha fazla kazanacağım konusunda birbirinden güzel fikirler buluyordum. Artık parayı bir gereklilik olarak değil, bir lüks olarak görüyorum.

İrfan Ülker, New Jersey, USA

Borçlarından kurtul kayıtlarını yaklaşık iki haftadır dinliyorum ve şimdiden gereksiz ev ve işyeri harcamalarımı düzene soktum ve kredi kartı harcamalarımı artıran önemli miktardaki masrafları kısmayı başardım. Her seferinde kendime peşin ödeme yapmam gerektiğini hatırlatıyorum ve bu sayede tüm kredi kartı borçlarımı ödedim. Şimdi sadece bankamatik kartlarımı kullanıyorum ve kendimi çok daha özgür hissediyorum. Sanki bir fiyatına iki program satın almış gibiyim!

Harun Ersoy, Bakırköy İstanbul,TR

Kilo Verme bilinçdışı CD’leriyle başladım ve en başından beri otomatik olarak daha iyi kararlar verdiğimi fark ettim. Hem de bu kararlar üzerine çok da düşünmüyordum. Daha sağlıklı beslenmeyi öğrendim; daha az porsiyonlar halinde yemenin önemini zaten biliyordum ancak bir türlü başaramıyordum. Artık iyi seçimler yapıyor, küçük porsiyonlar halinde yemek yiyor ve hatta bazen tabağımdaki yemeğin sadece yarısını yiyip doyuyorum. Güne iPod’umu dinleyerek başlıyorum ve kahvaltımı hazırlarken Kilo Verme albümlerini dinliyorum. Günün geriye kalan kısımlarında yemekler hem etrafımda oluyor, markette yemek alışverişi yapıyorum, yemek pişiriyorum ve yemek yemeden durmanın bu kadar kolay olduğuna şaşırıyorum.

Esma Gedik, Bahçelievler İstanbul, TR

Kendinizi Zayıf Görün kaydını dinlemeye başladığım ilk birkaç gün içerisinde, bu konuda fazla kafa yormadan ne yediğime dikkat ettiğimi fark ettim. Hep abur cubur arardım. Bu CD’yi dinlemeden önce, genellikle tatlı abur cubur yemeyi tercih ederdim. Bu CD’yi dinledikten sonra, birden beslenme konusunda daha dikkatli olmaya başladım. Eğer biri bana bir gün yemek yeme alışkanlıklarımı değiştireceğimi söyleseydi, ona delirdiğini söylerdim!

Yaklaşık 120 kiloydum ve bir kadınım. Şu an tekrar tartıldım ve şimdiki kilom 112. Sadece 8 günde 8 kilo vermişim! Hem de farklı bir şey yapmadan.

Şule Kaplan, Mersin, TR

Merhabalar,bu siteyi ve telkinleri hazırladığınız ve bunları cömertçe paylaştığınız için çok teşekkür ederim öncelikle daha önceden bu telkinleri duymuş, yabancı yazarı olan bir kitaptan aldığım cd’den de denemiştim herhangi bi fark görememiştim sanırım ingilzce olmasından kaynaklanıyordu.dün tesadüfen burayı keşfettim çok heyecanlandım türkçe olmasından dolayı ve gece hemen uykumda dinledim daha ilk günüm olduğu için yorum yapamam ama bikaç günde sonuç alacağımdan okdr eminimki normalde çok büyük bi uyku sorunum vardır 12den önce kendiliğimden uyanmam imkansız ve yataktan zorla kalkarım hep,ama bugün 9.30da kendiliğimden çok dinç ve mutlu uyandım çok şaşırdım telkinlere bağladım bunu,bundan farkedilir bi sonuç aldığım andan itibaren ücretli siparş vermek istiyorum bi problemimin de çözümü için çok teşekkür ederim bizlere bu telkinleri sunduğunuz için..
Selma Topal, Türkiye

Sevgili okurlar, ben bir eczacıyım ve birkaç hafta önce kilo verme CD’si sipariş ettim. Şu ana kadar birçok kitapta kilo vermenin püf noktalarını okuduğumu bilmenizi isterim. Reçeteli diet hapları, tezgah altı kilo verme cikletleri, kilo izleyiciler, besin sistemleri ve daha niceleri… Bu problemle başa çıkmaya çalışan birçok müşterim var ve hiçbir şeyin işe yaramadığını görüyoruz. Yine de bu CD’leri sipariş ettim ve düzenli aralıklarla dinlemeye başladım. 25 kilodan fazla kilo verdim ve ASLINDA HİÇBİR ŞEY YAPMADIM.

Yaklaşık 120 kiloydum ve şu anda 93 kiloyum; hedeflediğim kilo ise sevgililer gününe kadar 80’e ulaşmak. Tüm XL kıyafetlerimi topladım ve dağıttım; şimdiden 30 – 34 beden pantolonlar aldım. Tabii ki şu an biraz dar geliyorlar ancak 80 kiloya ulaştığım zaman hepsi üzerime mükemmel bir şekilde oturacaklar. CD’leriniz cidden inanılmaz ve verdiğim 25 kilo, hayatıma yıl olarak eklenmiş gibi hissediyorum. 

Lütfen tavsiyelerimi istediğiniz herkese iletin.

Gülin Sürmen, Avcılar İstanbul, TR

Bu albüme oldukça şüpheyle yaklaşarak bir denedim ve yavaş yavaş değişimi hissetmeye başladım. Sanki her zamankinden çok kilo vermeye kararlı gibiydim. Benim için gerçek kanıt, ilk hafta üç kilo vermek oldu. Geçtiğimiz ayda ise 10 kilo verdi. Herkese çok teşekkürler.

Remziye Yiğit, Manisa,TR

Harika müşteri hizmetleriniz için teşekkür ediyorum. Cevaplar her zaman için detaylı ve çabuk. Kilo verme CD’sini gecede birkaç kere dinliyorum ve şimdiden işe yarıyormuş gibi. Çoğu zaman hiç aç değilim ve şeker ihtiyacım yok denecek kadar az.

Ayşe Çalık, Zonguldak, TR

Bu ürünlerinizle ilgili geri bildirim yapmak için yazdığım bir yazı… Daha enerjik, daha hevesli, daha sportif bir hale geldim ve bu sefer farklı olan öyle kalacağımı bilmem. Çünkü geçmişte milyarlarca deneme yaptım ve her seferinde denemeyi bırakacak bir bahane ürettim. Dükkan vitrinlerindeki yansıma bakıyorum ve omuzlarımın genişlediğini ve göğüs kaslarımın sıkılaştığını görüyorum. Kendime güvenim tam. Bazı arkadaşlarım, artık kolsuz kıyafetler giymeye başladığımı söylüyorlar ve bunu omuzlarım hakkında övünmek için yaptığımı söylüyorlar.

Birkaç ay önce benim için bu düşünülemez bir şeydi! Hipnoz ile deneyim yaşamış ve başarısız olmuştum. Ürünleriniz çok daha iyi sonuçlar getirdi.

Tahsin Çokangın, Beşiktaş İstanbul, Tr

Spor yapma motivasyonu kayıtlarınızı bir süre önce dinlemeye başladım. Birkaç haftada edindiğim sonuç kendime bunu devam ettirmeye söz vermem yönünde oldu. Çünkü işe yaradı, şüphe yok ki mp3 kayıtlarınız cidden işe yarıyor.

İşe yaradığını biliyorum çünkü kayıtları dinlemeye başlamadan önce egzersiz yapmaktan cidden nefret ederdim. Kayıtlarınız içimde bir ateş yaktı. Artık spor yapmamak için bahaneler üretmiyorum.

Ayrıca metabolizma kayıtlarınız benim için altın değerinde. Resmen içime giriyor ve beni spor yapmaya teşvik ediyorlar. Sonuç etkisini mutlak kılmak için spordan önce ve sonra dinliyorum.

Meliha Gizdeş, Ankara, TR

Spor yapma motivasyonu kayıtlarını dinlemeye başladım ve işe yaradılar. Talimatları okudum ve düzenli bir şekilde dinlemeye başladım. Kısa süre sonra kendime hedefler koyduğumu ve spor salonunda çalışma saatlerimi uzatabildiğimi fark ettim. Etkin olduklarını anladığımdan ötürü yeni kayıtlar satın alıp dinlemek için sabırsızlanıyorum.

Melih Ballı, Balıkesir, TR

Merhabalar,
Yaklaşık 1,5 ay evvel telkinlerle karşılaştım, ilk etapta tereddütle karsilamama rağmen devam ettim. Biraz baş ağrısı ve mide bulantısı oldu ( özellikle depresyon için geliştirilen dalga sesi telkininde) Fakat şimdi gayet iyi gidiyor herşey. "Sosyallik arttırıcı" telkin en çok işe yarayan oldu. 1,5 ayda arkadaş sayımda ve sosyal aktivitelerimde inanılmaz artış var. Çevremdeki insanlardan sadece (1 hafta içinde 5 kişi) bende bir farklılık olduğunu söyledi. Bence bu tesadüf olmamalı...
Artık iş çıkışlarında eve gidip kös kös oturmaktansa sinemaya, konsere, arkadaş toplantılarına, gece gezmelerine vakit ve enerji bulabiliyorum.Meral

Size asla yeteri kadar teşekkür edemem! Yeni evimin yanında bir spor salonu yoktu ve evde spor yapmak için yeterince motive değildim. Spor aletlerimin olmaması da bu durumu iyice kötüleştiriyordu. Kayıtlarınız sayesinde artık her sabah evde spor yapıyorum. Yeni aletsiz spor programı sayesinde cidden farkı hissedebiliyorum.

Adalet Arslan, İstanbul, TR

size minnettarım.telkinler biraz geç etkisini gösterdi ama tam gösterdi
yanii.sunumu ayakta sınıfta gezinerek bazen onların gözlerinin içlerine bakarak yaptım. Ve bu benden hiç beklenmeyen bir şeydi. Hocam dahil herkes tebrik etti. bende kendimle gurur duydum tabiî kiii)
insan istemeye görsün BAKIN NELER yApIyOrRr
imKaNsIz diyE BiRşEy YoKtuRrRrr
TEKRAR TESEKKÜRLER
şükürler olsun Allahım sanaaaaaaaaaa Seda

Kayıtlarınız inanılmaz, ne kadar hızlı işe yaradığına inanamadım. Ertesi gün tüm yemek alışkanlıklarım konusunda daha sağlıklı tercihler yaptığımı fark ettim ve birden sağlık konusunda bilinçlendim ve otomatik olarak salata ve meyveler tüketmeye başladım. Eskiden bunların yüzüne bakmazdım. Onun yerine çikolata, kola, yağ ve hamurişi tercih ederdim. Ancak şimdi bunların yerine meyve ve meyve suyu içiyorum. Birkaç gün sonra annem daha zayıf göründüğümü söyledi. Kotlarım bol gelmeye başladı.

Yalçın Çömelek, İstanbul, TR

CD’lerin işe yaramaya başladığını birkaç günde gördüm. Birden şekerli yiyeceklere karşı iştahımın azaldığını fark ettim. Yemek yeme alışkanlıklarım tam tersine döndü. Uyumadan önce bir iki kere kısık sesle dinliyorum ve televizyon izlerken kayıtlar hep açık duruyor. İşin en iyi tarafı, hiç çaba harcamıyorum.

Merve Biçici, Bursa, TR

 

Geçtiğimiz Ekim ayında bir arkadaşım kalp krizinden öldü. Kısa bir süre sonra başka bir arkadaşım şeker hastalığı sebebiyle kör oldu. İkisi de benimle aynı kilodaydı. Gözlerim bu şekilde açıldı. Yorgunluk problemim olduğu için asla spor yapamıyordum. Bilgisayarda CD’leri dinlemeye başladım. Sonunda sabah 8’de başlayıp tüm gece boyunca rastgele sırayla kayıtları dinlediğimde bu problemim çözüldü. Artık yemek yemek istemiyordum. Ailecek pizza yemeğe gittiğimizde benim canım sadece salata yemek istiyordu ki ben pizzayla beslenen bir insandım. İnanılmaz kilo verdim hala da veriyorum. 

Ferruh Yanmaz, İstanbul, TR

Sağlıklı Yemek Yeme Alışkanlıkları kayıylarını dinlemeye başladığımdan beri sağlıksız yemeklerden başarılı bir şekilde kaçınıyorum.

Emre Açıkgöz, Beyoğlu İstanbul, TR

 

Yaşım 60 ve artık kendime daha dikkat etmem gerekiyor. Kayıtlarınızı dinlemeye başladığımdan beri 4 kilo verdim ve spor yapmaya başladım!

Fatma Özyaman, İstanbul, TR

Bu siteyi keşfedeli 5 gün oluyor.tesadüfleri hiç inanmam. bir kaç gün sonra benim doğum günüm ve ben her zaman bu günden nefret etmişimdir.kendimle pek barışık değilimdir.ben aşırı derecede içe dönük bir insandım.sosyal hayatım sıfırdı.arkadaşlarımla bulaşmaktan konuşmaktan dahi çekinirdim.yabancıları boşverin kendi akrabalarımla zar zor konuşurdum.utangaç bi yapıya sahiptim her zaman.ama açıkçası bi yerden sonra bu başına bela oluyor insanın.artık insanlardan kaçmaya başlıyorsun ve ben daha 16 yaşındayım yarın öbür gün üniversteye gittiğimde epey zorluk çekicektim.gitmediğim psikolog yutmadığım hap kalmadı.tam ümüdümü kesmişken benden bi halt olmaz derken bu site karşıma çıktı. harika bi hediye oldu benim için.etkilerini bir kaç günde farkedilir derecede hissetim.önceden kambur yürüyen ben şimdi dimdik hayata meyden okuyarak yürüyorum .içimden mutluluk pınarı çağlayan gibi akıyor.çok mutluyum iyiki varsınız.hayat güzelmiş:))

Naylis, Türkiye

CD’lerin işe yaramaya başladığını birkaç günde gördüm. Birden şekerli yiyeceklere karşı iştahımın azaldığını fark ettim. Yemek yeme alışkanlıklarım tam tersine döndü. Uyumadan önce bir iki kere kısık sesle dinliyorum ve televizyon izlerken kayıtlar hep açık duruyor. İşin en iyi tarafı, hiç çaba harcamıyorum.

Melike Dursun, Gaziantep, TR

ŞÜKÜRLER OLSUN..... Selamlar arkadaşlar siteye üye olalı ve sicriptleri dinlemeye başlayalı bir hafta oldu inanılmaz etkili ben kalabalık karşısında çok heyecanlanan devamlı yüzü kızaran ve bunalıma giren biriydim birde üniversitede olduğum düşünülürse ne menem bir durum olduğu anlaşılır tahtaya kalkamazsın hocaya soru soramazsın hoca baksa sorumu soracak diye erir gidersin.. şimdimi şimdi hayat varmış diyorum nedenmi; çünkü şimdi sınıfın en önünde oturuyorum ve ordan hocaya bağıra bağıra soru soruyorum konuşurken ne söylesem diye kasılmıyorum içimden geldiği gibi konuşuyorum ve ben devamlı nasıl desem hafif kambur yürürdüm şimdi kaya gibi dimdik yürüyorum ve benden istenilen şeylere hemen evet demiyorum okulda dershanede dikkat çeken biri olmaya başladım artık onun gülüşünü görmeye başladık diyorlar.Tabi bunlar az bir dinlemeyle oldu ego güçlendiriciyi kendine güveni ve suçluluğu bir haftadan az dinledim listemi genişletip daha çok dinlersem o zaman çok daha etkili sonuçlar alcağım inşallah artık bu site benimde sitem SF yi yenmeme vesile oldu teşekkürler ATAKAN ABİ mesajlarıma devam edecem inşallah Abuseyif

Merhaba, şu anda üç tane bilinçdışı CD’nizi MP3 çalarımda dinliyorum: Nasıl Mutlu Olunur, Güven Geliştirme ve Ruh Eşinizi Etkileyin. Dinlemeye başlayalı daha üç hafta bile olmadı ancak hayatımda büyük değişikliklere yol açtılar. Ne olursa olsun her günü kucaklıyorum, daha az endişeleniyorum ve kendimi çok daha az yıpratıyorum (ki bu benim hayat boyu alışkanlığımdı). Çok daha sakinim ve ilişkim olmadığı için çok daha az endişeleniyorum çünkü havadaki değişimi hissedebiliyorum. Size yeterince teşekkür etmem imkansız ancak tanıdığım herkese sizi tavsiye ediyorum. Keşke sizi yıllar önce bulsaydım. Sevgiler.

Şengül Fırat, İstanbul, TR

Bilinçdışı kayıtlar konusunda temkinli biri olarak alternatif tedavi yöntemi olarak bilinçdışı MP3’lerinizden  satın aldım. İçimde birkaç değişiklik olduğunu fark etmem uzun sürmedi; özellikle kendimle olan iletişimimde bir değişiklik fark ettim. Şu ana kadar daha motive ve görev odaklı oldum. Odaklanma yeteneğim arttı ve daha iyi konsantre olabiliyorum.

Fırat Erdoğru, İstanbul,TR

Bir hafta oldu ve Öfke Yönetimi kayıtlarını hala dinliyorum. Üzerimdeki etkisi inanılmaz oldu. Hala biraz gerilsem de artık öfke patlamaları yaşamıyorum ve bu durumun daha da iyiye gitmesi için sabırsızlanıyorum. Kocam bile farkı görüyor ve artık bağırmadığımı söylüyor. Çok teşekkürler!!! Ben gençken nerelerdeydiniz? Çok teşekkürler.

Suzan Demirtaş, İzmir, TR

Bilinçdışı CD’lere para harcamaya karar vermemin sebeplerinden biri çevremdeki insanlara karşı ilgisiz olmamdı. Bunun sebebi genellikle insanların benim söyeleyeceğim şeylerle ilgilenmemeleri ve karşılığında benimde bir şey söylemeye gönülsüz olmamdı. CD, beni çok daha yaklaşılabilir bir insan yaptı ve insanların hayatımla ilgilenmesini sağlayarak ilişkilerimi geliştirdi. Ürünlerimizi araştırıp kendimi geliştirebileceğim başka alanlar bulmayı planlıyorum. Teşekkür ediyor ve yaptığınız bu işe devam etmenizi diliyorum.

İsmail Köksal, Ankara, TR

Sosyal yetenek ve sosyal gerginlik fobileri hipnoz MP3 kayıtlarınızı kullanıyorum ve bana hem işyerimde hem de sosyal hayatımda yeni insanlarla tanışırken oldukça yardım ettiler. Artık barlarda ve sosyal mekanlarda kendimi dışlanmış hissetmiyorum. Hala katedecek uzun bir yolum var ancak şu ana kadar dinlediğim kadarı bile bana fazlasıyla yardımcı oldu.

Salih Yurttaş, İstanbul, TR

Hatırlayabildiğim kadarıyla sosyal anksiyete sıkıntım hep vardı. Sınıfta bana söz verildiği zaman kalp atışlarım hızlanırdı. O kadar gerilirdim ki artık düşünemezdim. Bu durum her zaman umursuz hissetmeme sebep olurdu çünkü düşündüklerimi ve bildiklerimi paylaşmak da isterdim ancak kendimi gerilmekten alıkoyamazdım. Sonrasında bu durum hayatımın diğer alanlarına da sıçradı. Zaman ilerledikçe durumum kötüleşti.

Utanmayı Bırakın MP3’lerinizi dinlediğim bir gün resmen otobüste bir arkadaşıma rastladım ve kendimi onunla utanmadan konuşurken buldum. Aynı gün içerisinde sınıfta sunum yapmam gerekti ve inanılmaz derecede sakin bir şekilde sunumumu yaptım. MP3’leri kullanmaya başlayalı bir aydan fazla oldu ve bendeki fark inanılmayacak kadar köklü. Artık dans dersleri almayı düşünüyorum. Sadece bu bile beni taşlaştırmaya yetecek bir düşünce! Çok teşekkürler!

Reyhan Çelik, Antalya, TR

Ben bir bilgisayar programcısıyım ve sosyal olarak oldukça çekingen ve gerginim. Yeni insanlar arasında kendimi iyi hissetmem ve arkadaşlarlayken de kendim olamam. Yeni insanlarla tanışmak her zaman benim için bir sıkıntı kaynağı olmuştur. Bu durum geçmişten bugüne değişmeden devam etti. Hipnoz gibi çeşitli yöntemler denedim ancak aldığım sonuç çok yetersizdi.

Geçtiğimiz ay, kendine güven kayıtlarınızı dinledim ve bugün birkaç hafta öncesine kıyasla çok farklıyım. Henüz kendimi bir James Bond olarak görmesem de çok büyük ilerlemeler kaydettim. Sosyal yeteneklerim büyük ölçüde arttı ve yeni insanlarla tanışıp onlarla konuşurken eskisi kadar sıkıntı çekmiyorum.

Geçtiğimiz hafta bir bara gitmeyi ve iş arkadaşlarımla tanışmayı çok rahat ve eğlenceli buldum. Halbuki eskiden bu benim en korkulu rüyalarımdan biriydi ve bunu yaptığım çok nadirdi. Kendimi artık rahat hissediyorum ve insanlarla rahatça konuşabiliyorum. Hatta ve hatta kendi arkadaş grubumun dışındaki insanlarla da konuşmaya başlıyorum. Arkadaşlarım gözlerinin önünde gerçekleşen bu mucizeye inanamıyorlar.

Kendimi yeni bir insan gibi hissediyorum ve ilerleme kaydediyorum. Kayıtlarınızı çok seviyorum ve yeni kayıtları denemek için sabırsızlanıyorum.

Tolga Karadeniz,  Manila, Philippines

Cdlerinizden pek bir beklentim yoktu ancak oldukça etkilendim! 2 gün önce elime geçtiler ve hemen denedim. Kalite inanılmaz ve hipnoz,telkin ve kişisel gelişim üzerine geçtiğimiz birkaç yılda çok tecrüme edinmiş biri olarak cdlerinizin şuana kadar gördüğüm en iyi yöntem olduğunu düşünüyorum.Mağazanından daha fazla alışveriş yapacağım.

Bedri Menekşe, İstanbul, TR

Son dört yıldır kendimi geliştirmeye cidden çok odaklanmıştım. Her şeyi denedim: amaç belirleme rehberleri, motivasyon seminerleri, doğru felsefesi araştırmaları ve daha nice kişisel gelişim kitapları.

Ancak hala olmak istediğim kişi değildim. Ben, iyimser, pozitif ve tasasız olmak istiyordum… Hala hayatın tadını çıkaramıyor ve zamanımı değerlendiremiyordum… Kendimi hep geri çekiyordum. Bazı durumlarda açık, pozitif ve sağduyuluyken diğer durumlarda – örneğin iş ve özellikle ilişkilerde – her zaman negatif düşünüyordum… Kendime inancım yoktu. Bir terfi almaya veya güzel bir kadınla çıkmaya değmeyeceğime inanıyordum.

Mustafa Özcan, Ankara, TR

Şu anda sitenizi keşfedeli dört hafta oldu ve kendimdeki değişimlere inanmakta güçlük çekiyorum. İlk gün hiçbir şey hissetmedim, ancak sonraki 2 – 3 gün içerisinde cidden zihnimin gerisinde bir şeylerin olduğunu hissettim… Adeta beni geri çeken metal bir yükü kaldırıp atıyor ve daha açık bir zihin, daha pozitif bir düşünce ve kendime daha yüksek bir güven duyuyor gibiydim.

İş yerinde birkaç günden sonra artık tamamen farklı bir insan olduğumu hissettim, hatta özellikle özen göstermememe rağmen görünüşüm ve giyimim hakkında da olumlu yorumlar almaya başladım… sanırım tek fark kendimi artık daha farklı taşıyor olmamdı.

Yıldız Aday, Tekirdağ, TR

 

Albümlerinizi kullanmaya başladıktan bir hafta sonra, hayatımın geri kalanı için yeni bir başlangıç yaptım. Size o anda bir mesaj göndererek açıklamak istedim ancak bu değişimlerin gerçek ve kalıcı olduklarından emin olmak için iki ay beklemeye karar verdim… HEPSİ GERÇEK! Sonrasında olanlarsa cidden çılgınca; sanki her zaman pozitif düşünecek bir sebebim varmış gibi, veya istediğimi almak için bir yol buluyormuşum gibi. Buna ek olarak çevremdeki insanlarla iletişimim gelişti ve ilişkilerim tam tersine döndü – meslektaşlarım (ve patronlarım!) bana çok farklı davranmaya başladı ve dinlemeye başladıktan 3 hafta sonra maaşıma hatırı sayılır bir zam aldım!!!

Ancak şu ana kadar olan en güzel şey ise işyerimden harika bir bayanla çıkmaya başklamam oldu. Hiç daha çok mutlu olmamıştım!!!

Tarık Gerçekel, İstanbul, TR

Kendi kendine hipnoz MP3’ünü dinlemeye başladığımdan beri hayatım değişti. 2 ay öncesiyle şimdiki hayatımın ne kadar farklı olduğuna inanamıyorum. Çok daha fazla eğleniyorum ve çok daha rahat hissediyorum. Sonsuz teşekkürler!

Engin Kaleli, İzmir, TR

Etkileme Kanununu daha önceden sadece etkileme hedeflerimi düşünerek günde birkaç kere dinlerdim ve odaklanmama yardımcı olup beni motive ederlerdi. Tüm bu “sihirli” olayların olacağını düşünmezdim. Ancak sonra bir şeyler olmaya başladı ve cidden etkileme konusunda kendimi geliştirmeye başladım. Hedeflediğim 3 şey gerçekleşti. Bir zam aldım, ailevi tartışmalarım çözüldü ve yeni bir kızla çıkmaya başladım. Etkileme kanununun beni ne kadar çok etkilediğine inanamıyorum ve size asla yeterince teşekkür edemem.

Okan Türker, Hatay, TR

Selamlar, sizden birkaç kayıt satın aldım ve bir konuşma yapmamdan hemen önce elime ulaştı. Ben de konuşma yapma kaydını bir gece önceden dinledim ve uyudum. Ertesi gün işe gittim ve aslında yapacağım konuşmayı yapmayı dört gözle beklediğimi fark ettim. Hala biraz gergindim ama bir önceki günün gerginliğiyle kıyaslanamazdı bile. Tüm hayatım boyunca bu konuda sıkıntı yaşamış biri olarak size çok çok teşekkür ediyorum.

Funda Karataş, İstanbul, TR

Bilinç dışı albümleriniz konstanrasyonumu ve odaklanma kabileyitimi çok geliştirdi. Birkaçını kullandım ve herkese tavsiye ediyorum. Okulda daha iyi konstantre olmaktan genel anlamda daha iyi odaklanmaya kadar hayatımın birçok alanında bana yardımcı oldurlar.

Dürdane Kocabeyoğlu, Malatya, TR

Öfke yönetimi kayıtlarınız benim için cidden harikaydı. Zaten sadece okyanus sesi bile sakinleşmeme yetiyor. Bir aydır hergün dinliyorum ve gün içerisinde çok daha az sinirleniyorum ve kayıtları dinlerken asla sinirlenmiyorum. Eşim bu kayıtları bana hediye etti ve ilk başta ona da kızdım. Aynı zamanda kayıtlara güvenmedim. Ancak şu an sonuçlardan çok memnunum. Teşekkürler!

Mahmut Yıldırım, Çanakkale, TR

Bilinçdışı kayıtlarınız harika. Elimde birkaç tane vardı ve geçtiğimiz günlerde mutluluk üzerine olanı da satın aldım. Bu kayıt, bana olayların üzerine gitmemi ve sorunlara odaklanmamı öğretti. Umarım kızmazsını ancak ihtiyacı olan bir arkadaşıma kayıtları ödünç verdim. Kendisi de kayıtlardan faydalanıyor. Sevgiler.

Serpil Erdem, Muğla, TR

Sağlığı Çek albümünüz inanılmaz! Başağrısı albümünden harika bir şekilde faydalandım ve ayrıca daha hızlı iyileşme ve hassas bağırsak sendromu tedavileri bilinçdışı kayıtlarınız inanılmaz faydalı oldu! Sağlığımda bir problem çıktığı zaman bu problemi çözüyorum ve işlerimden geri kalmıyorum!

Vicdan Vardar, İstanbul, TR

Şu ana kadar ehliyet sınavından 3 kere kaldım ve durumum giderek umutsuzlaşmaya başlamıştı. Ne zaman sınava girsem avuçlarım terlemeye başlıyordu ve aşırı derecede geriliyordum. Ta ki 10 gün öncesine kadar. Kayıtları aldım ve on gün boyunca düzenli aralıklarla dinlemeye başladım. Sonrasında bu sabah sınava girdim ve en sonunda geçtim!

Osman Çoruk, Ağrı, TR

Kayıtlarınıza duyduğum hayranlığı ifade etmek için yazıyorum. Sadece bu hafta içinde ne kadar harika olduklarını anlamaya başladım. Artık ezberlemem gereken şeyleri ezberlemek çok daha kolay! Çok teşekkürler!

İlkşen Sağlam, Niğde, TR

Kayıtlarınız için çok teşekkürler; artık bilgileri aklımda tutmakla ilgili bir sorun yaşamıyorum ve bunu başarmak için cidden çaba sarfetmeme bile gerek kalmadı. Hafızamı 10 yıl daha geliştirmiş gibiyim!

Gönül Şahinkaya, Kastamonu, TR

Teşekkür ediyorum. Kayıtlarınız bana işimi kurmam için ilham verdi. Ya şimdi ya hiç!

Cahit Gökçe, Yozgat, TR

Rahatlama albümlerinizbir harika. Genellikle uykuya dalmadan önce dinliyorum ve tam aradığım şey. Çok teşekkür ediyorum.

Bahar Karakaya, Kırıkkale, TR

Eskinden aklıma birçok iyi fikir ve plan gelirdi ancak iş icraata döküldüğünde motivasyonum hiç yeterli olmazdı, sanki çok büyük planlarım olmasına rağmen önümde engel varmış gibi kendime kızardım. Kayıtlarınız bana büyük bir odaklanma be planlamı gerçeğe dönüştürme gücü verdi. Artık başladığım işi bitirmeye ve bırakammamaya karşı motivasyonum çok sağlam size herzaman minnettar olucam.

Berke Güneş, Bursa, TR

Sosyal yetenek ve sosyal gerginlik fobileri hipnoz MP3 kayıtlarınızı kullanıyorum ve bana hem işyerimde hem de sosyal hayatımda yeni insanlarla tanışırken oldukça yardım ettiler. Artık barlarda ve sosyal mekanlarda kendimi dışlanmış hissetmiyorum. Hala katedecek uzun bir yolum var ancak şu ana kadar dinlediğim kadarı bile bana fazlasıyla yardımcı oldu.

İsmail Barış Tahniscioğlu, Mersin, TR

Doğal uyku ve insomnia albümleriniz hem bana hem de kızıma çok yardımcı oldu; ikimiz de artık daha iyi uyuyor ve her gece kayıtları dinliyoruz! Artık bilinçdışı MP3’lerinizin büyük bir hayranıyım! Her şey çok basitleşti!

Nilay Oğuztürk, Gaziantep, TR

Şu ana kadar her ilacı ve tedaviyi denedim ancak ağrılarımdan kurtulmak için sizin kayıtlarınızdan başka hiçbir şey işe yaramadı. Ağrılarımın gelme sıklıklarını da oldukça azalttı. Size asla yeteri kadar teşekkür edemem. Sevgiler

Gülsüm Gürler, Antalya, TR

Rahatlama albümlerinizbir harika. Genellikle uykuya dalmadan önce dinliyorum ve tam aradığım şey. Çok teşekkür ediyorum.

Meryem Çarık, Adana, TR

Agorofobi tedavisi için kullanılan mp3 kaydı bana çok iyi geldi. Bunun için teşekkür ederim. Son iki aydır sürekli olarak ilerleme kaydediyorum. Hiç bilmediğim bir yerdeysem veya kalabalık içerisinde olduğumda inanılmaz endişeli hissediyordum. Ancak şimdi genel olarak daha rahat ve daha az gergin hissediyorum. Özellikle son zamanlarda kendimi çok daha fazla motive edebiliyorum. Teşekkürler!

Açelya Erdoğan, Toronto

 

Yaz aylarında burayı hep büyük örümcekler istila eder ve ben bundan nefret ediyorum. Benim yaşlarımdaki birinin örümcek korkusunu yenmesine yardımcı olacak bir şeyler arıyordum. Ancak hiçbir yerde araknofobi ile ilgili bir şey bulamadım. Genelde neyi satın aldığınızı bilirsiniz. Bu yüzden sizin bilinçaltı metodunuz adına başta biraz şüpheliydim. Şu an ise gerçekten çok işe yaradığını söyleyebilirim. Artık örümcek gördüğümde korkmuyor, çığlık atmıyor veya koşup uzaklaşmıyorum. JÜstelik küçük olanları kendi kendime idare edebiliyorum. Sizi birkaç arkadaşıma tavsiye ettim. Sakıncası yoktur umarım. 

Bengisu Arıkan, Trabzon, TR

Gerçekten İnanılmaz! Sizden biri benim diğeri kız arkadaşım için olmak üzere 2 adet fobi tedavi albümü satın aldım. Sonuçları karşısında şaşkınlık yaşadık. Şu an çok daha rahat hissediyorum. Açık ve kapalı alanlarda korkularımın iyileştiğini hissediyorum. Geçen hafta birkaç kez alışverişe yalnız gitmeyi başardım. Ayrıca her zamankinden çok daha sakin hissediyordum. Kız arkadaşım da ben dışarıdayken bir örümceğe bardak yardımı ile tuzak kurdu. Çok teşekkürler. Daha fazlası için sizi tercih edeceğiz. 

Denis, Avusturalya

 

Başta bilinçaltı kasetleri ve alternatif tedaviler konusunda tedirgindim. Ardından birçok çeşit bilinçaltı mp3’ ü satın aldım. Kendi içimdeki bazı değişiklikleri fark ettim ve iç dünyamla daha çok diyalog kurmaya başladım. Şimdiye kadar motivasyon ve sorumluluk sahibi biriydim. Şu an ise yoğunlaşma ve odaklanma yetim müthiş derecede arttı. Ve geleceğim için kendime daha çok güveniyorum!

Gamze Yalnızoğlu, Van, TR

Resmi bir davette çalması için keman öğrencilerimden birini görevlendirdim.  Gösterinin adını bile duyması onu durdurmaya yetti. Ona çok kolay bir parça öğretmiştim ve bunun onun için bir sorun olmayacağını düşünüyordum. Ancak durum umut verici görünmüyordu ve daha büyük bir yardıma ihtiyacım vardı. StageFright CD’ sinin sessiz bölümünü ders sırasında çalıştırdım.

Son derste tam umudumu yitirmişken, toplantıda bir parçanın bir bölümünü çalmayı teklif etti. Onun bunu doğru anlayıp anlamadığını kontrol ettim. Şaşkınlık içindeydim. Öğrencim Annesine de bu durumu anlattığında o da aynı yüz ifadesi ile durumu karşılaşmıştı. Çok şaşırmıştık. Öğrencim toplantıda çaldı ve son parça bitene kadar yerinden ayrılmadı. Son nota çalınana kadar cesaretini korumayı başardı.

Aydan Börekçi, İngiltere

Yeni işimin bir parçası olduğundan düzenli olarak sunum yapmak zorundayım.  İlk birkaç deneyimim neredeyse kabus gibiydi. Bu albüm benim toplum önünde konuşurken inanılmaz rahatlamamı sağladı. Kendimle iyileşmeyi fark ettikçe bir sonraki sunumumu görebilmek için sabırsızlanıyorum.  Toplum önünde konuşma korkusu yaşıyorsanız ve hızlı bir çözüm arıyorsanız bu gerçek bilinçaltı deneyimini tavsiye ederim.

Mukaddes Alaylı, Adapazarı, TR

14 yıl sigara kullanan 36 yaşında bir erkeğim. Günde ortalama bir paket Benson Silver tüketiyordum. ( Yıllar boyunca ne miktarda parayı havaya uçurduğumu düşünebiliyor musunuz ?) Ben gerçekten sigarayı bırakmak istemiyordum. Ancak sizin “Sigarayı bırak” isimli bilinçaltı Cd’ nizi i dinledikten sonra bir daha dokunmadım. 2 aydır tamamen sigarasız bir hayatım var ve geri dönmek gibi bir düşüncem yok. Arkadaşlarımla birlikte( hepsi sigara kullanıyor) gittiğimiz partilerde, tatilde kendimi test ettim ama bu beni hiç sigaraya yönlendirmedi. Gerçekten çok teşekkürler!

Hasan Aköz, Ayova, USA

25 yılı aşkın bir süredir kokain bağımlısıydım. Bir keresinde NA programına katılarak 7 ay boyunca temiz kalabildim. Bu bağımlılıktan kurtulmak için yeni yollar aramaktan yorulmuştum.  Sizin web sitenizde bilinçaltı programlarınızı gördüm ve kokain bağımlılığı tedavisi programını sipariş ettim.  Her gece bu CD’ yi dinleyerek uyuyordum. Ayrıca dinlendiğim vakitlerde de dinliyordum. Bir limuzin servisinde çalışıyorum ve 7 gün 24 saat telefon hizmetimiz var. Dolayısıyla bol bol dinlenme vakti buluyorum. Bu yöntem kesinlikle hipnotize edilerek transa geçmekten çok daha kolay ve yatıştırıcı bir etkisi var. Şu an şaşırtıcı bir şekilde 21 gündür tertemizim. Benim için bu inanılmaz bir şey ve şu an kokain aklıma bile gelmiyor. Eğer bu madde ücretsiz olsaydı ben kesinlikle ilgisiz olurdum ancak yüzlerce ve binlerce dolar harcadım. Bağımlılığın hiçbir iyi yanını hatırlamıyorum. Yalnızca kötü anılar var.

Aygül Soner, Isparta, TR

Son 3 yıldır kronik esrar içicisiydim. Eski erkek arkadaşıma beni bu tedavi yöntemiyle tanıştırdığı için çok teşekkür ederim. Kişi üzerinde yoğun paranoya yarattığına sizi temin ederim. Ayrıca insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Sonunda tüm bunları bırakmaya karar verdim ve beni motive edecek bir şeyler arıyordum. Tam o sırada sizin bilinçaltı Mp3’ ünüzle tanıştım. Her sabah duştayken dinlemeye başladım.  Son birkaç haftadır gerçekten yoksunluk çekmediğimi ve istemediğimi fark ettim. Rahatlıkla günde 3 kez esrar kullanan biri bu büyük bir sürpriz. Özellikle de çok fazla para kaybetmemi önledi. Bu yüzden bunun gerçekten işe yaradığına eminim ve takdir ediyorum.

Ayşegül Bilici, Eskişehir, TR

Merhaba. Eşimle birlikte sizin sigarayı bırakma telkininizi uyguladık ve şu an tam 4 ay oldu. Sigaraya hiç dokunmadık diyemem ancak neredeyse bıraktık. J Başlangıçta günde bir veya iki kere kullandık bunun daha cazip olduğunu gördük. Daha önce birçok defa bırakmaya karar verdik ve başarısız olduk. Ancak bu parkta yürüyüşe çıkmak kadar kolay oldu. Kendini durdurmak için mücadele veren herkese bunu tavsiye ederim. Kesinlikle yardımcı oluyor.

Canan Uçar, Tokat, TR

Daha önce iki kez sigarayı bırakmayı denedim. Bu yıl bir kez daha denedim ve bu defasında sizin albümünüzü kullandım. ( Aslında bunu eşim bana yeni yılda hediyesi olarak getirdi. Bende şansımı bir de bu şekilde denemek istedim) Şu an 2008 aralık ayından beri, yani 4 aydır sigara kullanmıyorum.  15 yıldır sigara kullanıyorum ve bu benim sigarasız geçirdiğim en uzun süre. Ve biliyorum ki bir daha geri dönmeyeceğim. Bunun nasıl oldu bilmiyorum ama sadece bu albümü edindiğim için çok mutlu olduğumu söyleyebilirim.

Daha sonra: 2008 yılı kasım ayındayız ve ben albümü dinlediğim günden bu yana sigaraya dokunmadım. Tam 7 ay oldu. Ayrıca albümü bir arkadaşıma da tavsiye ettim. (umarım her şey yolundadır)  O da iradesini kontrol etmeyi başardı ve sigarayı bırakalı 5 hafta oldu.

Kerim Uzcan, İstanbul, TR

İlk başta bu albüm için biraz şüpheci davrandım fakat hayatım boyunca hep gitar çalmak istediğim için satın almaya karar verdim. Ancak çok fazla çaba göstermem gerekiyordu ve ben giderek sinirleniyordum. Albümü dinledikten bir hafta sonra, uygulamalarım daha sabırlı ve kararlı hale geldi. Şimdi üzerinden 7 hafta geçti ve ben gitar çalarken kendime inanamıyorum. Bu albüme şu an gerçekten inanıyorum. Nasıl işe yaradığını açıklayamam ancak bence benim öğrenme yetimi çok kısa zamanda geliştirdi. Artık yeni bilgilere kolayca alışıyorum. Ve artık sinirli olmak yerine eve gidip bir an önce gitar çalmak istiyorum. J Gitar çalmayı öğrenmek isteyen herkese bu albümü kesinlikle tavsiye ederim!!

Zübeyde Yüceer, Adana, TR

 

Şu an İngilizceyi çok daha kolay hatırlayabiliyorum. Telaffuz kabiliyetim oldukça gelişti. Yalnızca 3 hafta programı dinleyerek okulumdaki derste en yüksek seviyeye geldim. Çok teşekkürler.

Damla Dilan Özkan, Afyon, TR

Sizin bilinçaltı dil öğrenme programınız gerçekten dahice!! Bana ve eşime kolayca Fransızca öğrenme konusunda müthiş yardımcı oldu. 1 ay boyunca yurtdışındaydık. İnsanlarla çok daha kolay iletişim kurduk ve onları çok daha kolay anladık. Teşekkürler.

Zeynep Zuhal Dalgıç, Kayseri, TR

İspanyolca öğrenme albümünüzü çok kullanışlı buldum. Bilinçaltı programları hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Sizin Cd’ nizi de kabul etmedim ancak İspanyolca öğrenmek için her şeyi deneyebilirdim. Farklı cümleleri anlamamı ve dil bilgisi hatalarımı düzeltmemi sağladı. Bu inanılmaz gelişimin hissettirdiği şeyi anlatamam. Yalnızca bilgiler size geliyor ve siz ilk seferinde anlıyorsunuz. Bu muhteşem. Benim gibi zor öğrenen ve hatırlayan tüm herkes bu programı tavsiye ederim.

Yelda Çetkin, Sinop, TR

Bilinçaltı Rusça dil programınızı kullanmak Rusçayı anlamamda büyük fark yarattı. Başlangıçta albümü günde iki kez dinliyordum. Eve geldiğimde hemen dinliyordum sonra da ders çalışırken bir kez daha dinliyordum. Birkaç gün sonra konsantrasyonumun geliştiğini gördüm. Şu an üzerinden 6 hafta geçmesine rağmen sanki 6 ay olmuş gibi hızla her şeyi öğrendim. Muhteşem!

Serdar Güçlü, İzmir, TR

Ben Çince öğreniyorum. Albümünüz kelimeleri öğrenmeme, farklı kelime ve deyimlerin aklımda kalmasına yardımcı oldu. Bunu öğrenmek için gerçekten büyük mücadele veriyordum. Ancak şimdi sürekli ilerliyorum ve beni bu eğitimle tanıştırdığınız için çok teşekkür ederim.

Pelin Kızılay, İstanbul, TR

Mp3’ ünüz bana gerçekten çok yardımcı oldu. Öğrenme konusunda oldukça zorluk çekiyordum ancak hafızam oldukça gelişti. Mükemmel bir değişim olduğunu söyleyemem ancak artık birçok bilgiyi kolaylıkla öğreniyorum.

 

Asaf Bozbay, İstanbul, TR

Bilinçaltı albümleri konsantrasyonumun artmasına yardımcı oldu ve çok daha rahat odaklanmamı sağladı. Birçok çeşidini kullandım ve çevremdeki herkese tavsiye ettim. Üniversitedeki konsantrasyon gelişimimden işletmemdeki yönetimime odaklanmama kadar hayatımın bir çok bölümünde bana çok yardımcı oldu.

Kader Göktaş , Ankara, TR

Ben biraz tembelimdir. Düzenli egzersiz yapmak bu yüzden benim için hep zor oldu. Genellikle büyük niyetlerle başlıyor fakat bir süre sonra eğitimleri kaçırıyorum ve ipler kopuyor. Bilinçaltı albümünü 3 ay önce aldım ve şu ana kadar eğitimimi hiç aksatmadım.  Koşmak artık bana eğlenceli geliyor. Herhangi normal bir şeyi yapar gibi ve bu hislerim gerçekten eskisine göre çok farklı. Yeni halimi bırakacağımı ve eskisi gibi biri olacağımı hiç sanmıyorum.

Ramazan Kara, UK

Kuzenim futbol oynuyor ve sizin mesajlarınızdan büyük ölçüde yararlandı. Amerikan futbol eğitim programını dinledikten sonra sonuçlar gerçekten muhteşem. Bunun kelimenin tam anlamıyla mükemmel olduğunu söyleyebilirim. O şu an yalnızca 9 yaşında ve futbol ile 4 yaşında tanıştı. Ve geçtiğimiz sezon çıktığı neredeyse 50 maçta her seferinde topla oynadı. Takımının ismi MVP ve o artık bu takımda bir üne sahip. Eskiden topa dahi dokunmazken şu an neredeyse skor elde edecek. Diğer takımların bu genç adamı yenebilmek için oldukça çaba sarf etmesi gerekecek.  Teşekkürler

Hasan Yavuz , USA

Basketbol eğitimi programı Mp3’ ünü tavsiye ettikleri için çok mutluyum. Profesyonel bir basketbolcu olmak için ne gerekiyorsa yapabilirim. Bu benim için gerçekten çok hoş bir sürpriz oldu. Gerçekten eğitimimden çok daha fazlasını elde ettim. Oyunuma odaklanıyorum ve çok daha hırslı ve güçlü hissediyorum. Teşekkürler!

Deniz Hotlu, İstanbul, TR

Bu albümden beklenilen sonuçların elde edileceğinden pek emin değildim. İlk kez dinledikten sonra atış yapmaya başladım ve sonrasında atışlarımın şaşırtıcı şekilde geliştiğini gördüm. Atışlarım artık çok daha akıcı ve rahat oluyor. Geçtiğimiz gece tekrar dinledim ve bendeki sonuçları adına çok şaşırdım. Çok etkilendim ve buna inanamadım.  Bir başka gün tekrar denedim ve sonuçları kontrol ettim. Bu kadar sıra süre içinde atışımın bitiş doğrusalı % 25 arttı.

3 ay sonra; Birkaç aydan sonra geçirdiğim süreç müthişti. İsmimi defalarca listede gördüm. Şu an ligde çok daha iyi oyuncularla oynuyorum. Üstelik  yılıntemsilci oyuncusu seçildim. Üzülerek söylüyorum ki sakatlık geçirdim ancak gelişimim tamamen ispatlandı. İnsanların tezahüratlarını duymak, yarışmacı listesinde ismini görmek ne büyük zevk! Ayrıca bir üst takıma geçmem için bir de teklif aldım. Tüm bunların sonunda, bu dahiyane Mp3’ e sonsuz teşekkür ederim. Geçen sezonun zorlanan oyuncusu gitti ve bu sürpriz paketten çıkan oyuncu geldi.

Uğur Yıldırım, Balıkesir, TR

Dart Telkininizi aldım. (Mp3 ) Daha önce bu eğitimi alana kadar ikinci bir kez dart oynamamıştım. Eğitimden 24 saat sonra hemen çalışmaya başladım. Muazzam bir fark vardı. Puanlarım yükseldi ve skor yapmaya başladım. Okyanus ve yağmur damlası sesleri içeren bir eğitim setine açıkçası çok güvenememiştim. Ancak birkaç set aldıktan sonra ve deneyimlerimi açıkça gördükten sonra, bu eğitimi hiç bırakmamaya ve her gün sürdürmeye karar verdim.

Okan Avcılar, İstanbul, TR

Daha önce zihinsel ve hipnotize ile çalışan birkaç eğitim denedim. Sizin bilinçaltı programınızdan gerçekten çok etkilendim. Her gün  pratik yaparak basit bir şekilde kullanılıyor. Üstelik oyuna çıkmadan önce dinlediğinizde durdurulamaz hissediyorsunuz. Oyunuma müthiş odaklanıyorum ve reflekslerim çok hafifledi. Artık beni hiçbir şey durduramaz.

Raziye Çetin , Aydın, TR

Bu Cd tam olarak benim aradığım şey. Gerçekten iyi yetenekleri olan bazı dövüşçüler,  kendilerine çok inanıyor ve zihinsel olarak çok güçlüler. Aynı sezonda , giyinme odasında bu CD’ yi dinliyorum ve geçen aydan itibaren büyük bir gelişme kaydettim. Ayrıca spor salonunda 2 dövüş kazandım. Herkesin bu eğitime tutumu değişti. Performansım yükselti. Bu çok dahiyane bir fikir. Çok teşekkürler.

Sakıp Sarıç, Adana, TR

Dövüş sanatları eğitim setiniz pratiklerimde bana çok yardımcı oldu. Çok daha kontrol sahibi ve odaklanmış hissediyorum. Geçtiğimiz 3 haftada büyük gelişme kaydettim. İlk karşılaşmam bir hafta sonra olacak. Kendimden çok eminim.

Hamit Sarı, Samsun, TR

Ben Filedelfiya’ da karate öğretmeniyim. Bu dönem her sınıfta ısınma ve soğuma sırasında ,tıpkı kişisel olarak kendi pratiklerimde kullandığım gibi sizin CD’ lerinizi kullandım. Bu eğitimi kullanarak hem yetişkinler hem de çocuklar sınıfında derin bir odaklanma ve konsantrasyonsonuçları aldık. Ulusal yarışmamız önümüzdeki ay olacak ve bunun için herkes istekli görünüyor. Ayrıca bazı öğrencilerim uygulamaların dışında da çalıştıklarını bana söylüyorlar. Bu yüzden olumlu eleştirileri yazmak için hiç tereddüt etmedim.  Bu eğitimin bütün sınıflarımda dikkat çekici bir şekilde fayda ve verimini gördüm. Çok teşekkürler.

Graham, Filedelfiya

Güreşçilik için hazırladığınız bu bilinçaltı Mp3’ ü için size teşekkür ederim. Oğlum birkaç hafta önce bunları dinlemeye başladı ve devletlerarası yarışma için okuldan önce ve sonra çalışmaya başladı. Bu yarışma için kazanmayı hedeflemiyordu.  Çünkü bu onun ilk maçı ve bu konuda diğerleri kadar deneyim sahibi değil. Yine de şansını denemek istedi ve kazanamaya odaklandı. Bizde ona destek verdik. Ne yazık ki o dönem şampiyonla karşılaşması oldu ve 3-4 puan kaybederek finale kaldı. Hala sizin Mp3’ lerinizi dinliyor ve bu kez kazanmak için her şeye hazır. Çok teşekkürler.

Mehmet Tanrıverdi, Amasya, TR

TaiChi mp3’ ünüz için çok teşekkürler. Her akşam çalışmamı yaparken bunu dinliyorum. Diğer tüm sesleri engellemek için harika bir yöntem. Tamamen uygulamam odaklanabiliyorum. Çalışmamı bitirmeden kimseyle konuşmuyor ve yalnızca çalışmama odaklanıyorum .J CD her zaman çalışma zamanımdan önce bitiyor. Ayrıca hayatımdaki diğer tüm düşünceleri de zihnimden uzaklaştırmama yardımcı oluyor. Teşekkürler Nat. X

Natalie, Boston

Kocamla sevgi dolu bir evliliğin ardından boşanma sürecine girdik. İnternette ilişki başlatma ve bitirme üzerine araştırma yapıyordum. Sizin sitenizle karşılaştım ve ilişki koruma programınızı satın aldım. Sadece düşündüm, umut ettim ve istedim. İkimizin de birbirimize karşı hissettiklerimizin önemini açıklamak çok zor. Ve 10 gün sonra, bu Cd’ yi evde çalmaya başladım. Kocam bu su sesi olan CD’ nin hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Gerçekten çok teşekkür ederim.

İrem Soydaş, İzmit, TR

İlişkimin bitme işaretleri ufukta görünmeye başlamıştı. Bu albümü aldım. Ne yaptğımı bilmiyordum yalnızca kız arkadaşımı kaybetmek istemiyordum. Yalnızca bana onun neden mutsuz olduğunu göstermesi için yardımcı olabileceğini düşünüyordum. Ama buna pek emin değildim. Şu an hala birlikteyiz ve eskisinden çok daha mutluyuz.

Adem Yılmaz, Adana, TR

Merhaba. Eşimle birlikte sizin sigarayı bırakma tedavinizi uyguladık ve şu an tam 4 ay oldu. Sigaraya hiç dokunmadık diyemem ancak neredeyse bıraktık. J Başlangıçta günde bir veya iki kere kullandık bunun daha cazip olduğunu gördük. Daha önce birçok defa bırakmaya karar verdik ve başarısız olduk. Ancak bu parkta yürüyüşe çıkmak kadar kolay oldu. Kendini durdurmak için mücadele veren herkese bunu tavsiye ederim. Kesinlikle yardımcı oluyor.

Jale Özçelik, Mersin, TR

Dövüş sanatları eğitim setiniz pratiklerimde bana çok yardımcı oldu. Çok daha kontrol sahibi ve odaklanmış hissediyorum. Geçtiğimiz 3 haftada büyük gelişme kaydettim. İlk karşılaşmam bir hafta sonra olacak. Kendimden çok eminim. Paul’ a teşekkürler!

Ozan Küçükoğlu, Malatya, TR

Merhaba. Eşimle birlikte sizin sigarayı bırakma tedavinizi uyguladık ve şu an tam 4 ay oldu. Sigaraya hiç dokunmadık diyemem ancak neredeyse bıraktık. J Başlangıçta günde bir veya iki kere kullandık bunun daha cazip olduğunu gördük. Daha önce birçok defa bırakmaya karar verdik ve başarısız olduk. Ancak bu parkta yürüyüşe çıkmak kadar kolay oldu. Kendini durdurmak için mücadele veren herkese bunu tavsiye ederim. Kesinlikle yardımcı oluyor.

Serhat Öztürk, Aydın, TR

Kocamla sevgi dolu bir evliliğin ardından boşanma sürecine girdik. İnternette ilişki başlatma ve bitirme üzerine araştırma yapıyordum. Sizin sitenizle karşılaştım ve ilişki koruma programınızı satın aldım. Sadece düşündüm, umut ettim ve istedim. İkimizin de birbirimize karşı hissettiklerimizin önemini açıklamak çok zor. Ve 10 gün sonra, bu Cd’ yi evde çalmaya başladım. Kocam bu su sesi olan CD’ nin hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Gerçekten çok teşekkür ederim.

Selin Deniz, Antalya, TR

Başta bilinçaltı kasetleri ve alternatif tedaviler konusunda tedirgindim. Ardından birçok çeşit bilinçaltı mp3’ ü satın aldım. Kendi içimdeki bazı değişiklikleri fark ettim ve iç dünyamla daha çok diyalog kurmaya başladım. Şimdiye kadar motivasyon ve sorumluluk sahibi biriydim. Şu an ise yoğunlaşma ve odaklanma yetim müthiş derecede arttı. Ve geleceğim için kendime daha çok güveniyorum!

Halil Yılmaz, Van, TR

 

14 yıl sigara kullanan 36 yaşında bir erkeğim. Günde ortalama bir paket Benson Silver tüketiyordum. ( Yıllar boyunca ne miktarda parayı havaya uçurduğumu düşünebiliyor musunuz ?) Ben gerçekten sigarayı bırakmak istemiyordum. Ancak sizin “Sigarayı bırak” isimli bilinçaltı Cd’ nizi i dinledikten sonra bir daha dokunmadım. 2 aydır tamamen sigarasız bir hayatım var ve geri dönmek gibi bir düşüncem yok. Arkadaşlarımla birlikte( hepsi sigara kullanıyor) gittiğimiz partilerde, tatilde kendimi test ettim ama bu beni hiç sigaraya yönlendirmedi. Gerçekten çok teşekkürler!

Muhammed Dedeoğlu, Usa

Kaydı dinlemeye başladığımdan beri günlük rutinim büyük bir değişime uğradı. Artık sahnede kendime olan güvenim çok daha fazla ve çok daha rahatım.Aynı zamanda şakalarıma ve fıkralarıma insanlar daha iyi tepki vermeye başladı.Yakşalık 2 aydır kayıtları kullanıyorum.Kayıtları ilk aldığımda arkadaşlarım bana gülmüştü ancak şuan daha çok gülüyorlar.

Engin Sözer, Ankara, TR

Günün Fırsatları
Sepetim


Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


Sayfalar

video Atakan Sönmez

Odeme Sekilleri

 

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT KOMİSYONSUZ ÖDEME YAPABİLİR. ARAS KARGO İLE KAPIDA DA  CD MP3 OLARAK DA ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

 

3  isme özel Cd alınca  ek 1 cd hediye.

5 isme özel Cd alınca ek 2 cd hediye

7 isme özel Cd alınca ek 3 Cd hediye

20 isme özel Cd alınca ek 15 cd hediye

 

Hediye cd lerinizi sepete eklemeyiniz.Siparis sonunda not bölümüne isimlerini yazınız.

 

Cd ler yaşam boyu garantilidir.Kaybettiğinizde ücretsiz tekrar isteyebilirsiniz.

Fayda göremediğiniz cd için yaşam boyu degişim ya da ücret iade garantisi.

2005 YILINDAN BERİ...Türkiye'de İlk ve En Büyük

Nasıl yani?


Dikkat

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 

''Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi  mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz iade garantilidir.Büyük vaatler veren ancak hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com  Arketip Akademi Eğitim ve Danışmanlık firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.


Yorum

 

 

Siteniz  hayatimdegisti.com ile tanışalı 6 yıl oldu.Bu sürede ingilizce bildiğim için dünyadaki siteleri araştırdım.Bir hard disk dolusu ingilizce telkin yüklemişimdir.Hiç biri sizin telkinleriniz kadar etkili değildi.Halen telkinlerinizi dinliyorum.Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olup üzerine Psikoloji Master'i yapmış olmanız güven veriyor.İngilizce site çalışmalarınızı hızlandırmalısınız.Dünyadaki diğer siteler hep aynı frekans yöntemini kullanıyor.Tekniğinizin farkı ile çok başarılı olacağını söyleyebilirim.

 

Başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkinmüzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın.

Ne kadar faydalandım bilemem ama çok uzun zaman olmadı telkin müziklerini dinleyeli....Ve uzun zamandır görüşmediğim psikolog bir arkadasımla görüştüm,telkinleri dinlediğimden haberi yoktu.Bana dediği şey ''Sen de bir değişiklik var ama ne çözemedim..Kendine telkin falan mı yaptın?''
Yani bunun üzerine daha da laf söylenmez:))Çok şaşırdım:)

 

 

Daha fazla başarı hikayesi için hemen tıklayın...